[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

I Górski Półmaraton Wałbrzych. RWSB na ostatniej prostej

Prawie 300 osób, mimo nagłego załamania pogody, pojawiło się na starcie kolejnego górskiego biegu zaliczanego do cyklu Runner's World Super Bieg. Debiut Wałbrzycha w rodzinie biegów RWSB był niezwykle udany, a chęci do biegania nie popsuła nawet kapryśna deszczowa aura, która dołożyła swoje do skali trudności tych zawodów.

I Górski Półmaraton Wałbrzych fot. Krzysztof Gulbinowicz

Górujący nad startem i metą masyw Chełmca co jakiś czas ginął we mgle i siwych deszczowych chmurach, a właśnie tam toczyła się rywalizacja na obu wałbrzyskich dystansach, bo oprócz półmaratonu mieliśmy też bieg na 10 km.

Było błoto, były kamienie, korzenie, męczące podbiegi i karkołomne zbiegi. Jednym słowem - mieliśmy tego dnia w Wałbrzychu bieg górski z prawdziwego zdarzenia.

REKLAMA

Pierwsi na mecie pojawili się więc oczywiście zawodnicy kończący "dychę", a bieg zakończył się zwycięstwem Bartosza Zająca (BZ Training System). Drugie miejsce zajął Rafał Matyja (Huta Julia Sport Team), a trzecie Bartłomiej Wojsław (KB Sobótka).

W rywalizacji Pań najlepsza okazała się Kinga Jurczyk (Matner Runing Team), wygrywając bieg przed Pauliną Szarzyńską (Młode Wilki) i Dominką Wyleżoł (Biegamdlazdrowia.pl).

Na zwycięzcę półmaratonu trzeba było poczekać nieco ponad półtorej godziny, a na najwyższym stopniu podium stanął Ondrej Penc (Cyklo Tony) z Czech. Daniel Krasulak (WKS Śląsk Wrocław) zameldował się na pozycji drugiej, a Kamil Musielski (Lincoln Electric Bester Run Team) na trzeciej.

Jagoda Durkalec z Bolkowa wygrała półmaraton wśród kobiet, na drugim miejscu dobiegła Agnieszka Górniak - Antkowiak (Oborygeni), a na trzecim Natalia Bihun (GT Rat).

Dodatkową klasyfikacją były Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w biegach górskich i, jak należało się spodziewać, miasto - gospodarz wystawiło silną biegową reprezentację. Dekorację uzupełniło nagradzenie najlepszych zawodniczek i zawodników w kategoriach wiekowych oraz w dwóch klasyfikacjach drużynowych.

8 października finał RWSB 2017 - bieg alpejski 4F Świeradów RUN - na Stóg Izerski. Tego dnia poznamy zwycięzców w klasyfiakcji generalnej tegorocznego cyklu Runner's World Super Bieg.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij