[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

I Ogólnopolski Bieg Uliczny "Białystok Biega"

Duże imprezy biegowe to nie tylko długie dystanse zarezerwowane raczej dla doświadczonych biegaczy. 25 września w Białymstoku nawet zupełnie początkujący mogą wziąć udział w masowym biegu. Dystans: 5 lub 10 km.

ASHFGUYASG FOT.

"Białystok biega" to impreza, na którą organizatorzy zapraszają szczególnie osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z bieganiem. Będą one mogły spróbować swoich sił na dystansie 5 km. Dla bardziej doświadczonych biegaczy przygotowano trasę o długości 10 km.

Organizatorzy pomyśleli również o potrzebach osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach. Trasę specjalnie wytyczono w taki sposób, aby nie było na niej żadnych przeszkód w postaci krawężników, piasku czy trawy.

Poza biegiem głównym organizatorzy planują imprezy towarzyszące: marsz Nordic Walking na dystansie 5km oraz biegi krótkodystansowe dla najmłodszych na bieżni stadionu lekkoatletycznego w następujących kategoriach:

  1. dzieci w wieku przedszkolnym na dystansie 100m
  2. dzieci w I-II klasie na dystansie 400m
  3. dzieci w III-IV klasie na dystansie 400m
  4. dzieci w V-VI klasie na dystansie 800m

Marsz Nordic Walking będzie dostępny dla wszystkich chętnych - nie będzie miał charakteru rywalizacji, a raczej integracji i promocji zdrowia.

Więcej informacji oraz rejestracja uczestników na stronie: www.bialystokbiega.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij