[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

I Półmaraton Górski w Polanicy z cyklu Runner's World Super Bieg

Polanica - Zdrój doczekała się górskiego biegu, który może być dobrym powodem do udziału w biegowej rywalizacji na atrakcyjnej i ciekawej trasie. To dobry pretekst do odwiedzenia Polanicy oraz zatrzymania się tam na dłużej niż czas potrzebny na pokonanie 21 lub 10 km.

Superbieg, półmaraton górski w Polanicy, 10 km w Polanicy Runner's World Super Bieg tym razem zorganizowany zostanie w Polanicy / fot. materiały prasowe

Biegi górskie rozwijają się w Polsce dynamicznie, a konkurencja na tym polu jest wysoka. Imprez jest coraz więcej, a biegacze mają w czym wybierać. Organizatorzy biegu w Polanicy chcą zyskać zaufanie zawodników oferując im produkt, po którym wiadomo czego się spodziewać.

Ci którzy biegali w poprzednich latach w górskich biegach i półmaratonach w Wiśle, Ludwikowicach Kłodzkich, Świeradowie - Zdroju, Półmaratonie Jeleniogórskim czy choćby w kwietniowym Półmaratonie Miękinia, wiedzą o co chodzi. Firma Grabek Promotion organizuje biegi od lat i chce robić to również w nowych miejscach, dla kolejnych zawodników. I na ulicy, i w górach.

REKLAMA

Standard jest stały: ciekawe i bezpieczne trasy, profesjonalna obsługa, atrakcyjne pakiety startowe, koszulki, medale, nagrody, dobrze zaopatrzone punkty odżywcze, dyplomy dla zawodników, niespodzianki i atmosfera radosnego sportowego wydarzenia.

Tak będzie również 8 maja w Polanicy, dokąd zapraszamy na I Górski Półmaraton Polanica - Zdrój i bieg górski na 10 km.

Trasa półmaratonu została poprowadzona przez masyw Kamiennej Góry, Toczka i Rówienki, przez Drogę Wieczność i Nową Sokołówkę, z powrotem do centrum Polanicy.

Górska "dziesiątka" wybiega w tym samym kierunku co półmaraton, ale zawraca wcześniej, trawersując zbocza Kamiennej Góry.

Ideą tego biegu i całego cyklu jest to, aby w górach swoich sił mógł spróbować każdy, stąd również możliwość wyboru dystansu. Bieg zaliczany jest dodatkowo do tegorocznej Ligi Biegów Górskich Dare2B, co powinno być dodatkową motywacją dla części uczestników.

Start biegu w niedzielę 8 maja o godz. 11:00 z Parku Zdrojowego w Polanicy - Zdroju. Zapisy będą przyjmowane również w dniu biegu od godziny 8:00. W sobotę, 7 maja biuro zawodów będzie czynne od 16:00 do 21:00. Biegi Górskie w Polanicy - Zdroju będą kończyć Aktywny Weekend w tym mieście, który dzień wcześniej rozpoczną kolarze górscy, startując w kolejnej edycji cyklu Bike Maraton.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij