[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Już 1 maja startuje 5. Półmaraton Jeleniogórski

To już niebawem! W piątej edycji Półmaratonu Jeleniogórskiego, po raz drugi w historii tej imprezy, lud biegający miast i wsi wyruszy na atestowaną trasę z Cieplic w kierunku Karkonoszy. Do niedzieli przy zapisach obowiązuje obniżona opłata startowa.

Start i meta zarówno Półmaratonu Jeleniogórskiego, jak i towarzyszącego mu biegu na 10 km  usytuowane zostały w samym sercu Cieplic-Zdroju, czyli na Placu Piastowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, przez który wiodą ostatnie metry biegu.

Ponownie rywalizacja odbędzie się na jednej dużej pętli, na pięknej trasie z widokiem na Karkonosze. Malownicza trasa i piękne widoki są pewne, a prognozy pogody pozwalają wierzyć, że, podobnie jak w ubiegłym roku, pogoda także dopisze.

REKLAMA

Cały czas można się jeszcze zapisać do startu w zawodach, a wszystkie szczegóły dotyczące imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie superbieg.pl. Dobrą wiadomością jest również to, że do 30 kwietnia włącznie obowiązuje obniżona opłata startowa – zgłaszając się w tym terminie, zapłacimy za start tylko 50 zł (plus 10 zł jednorazowej opłaty za numer startowy do wykorzystania na wszystkich biegach cyklu Runner's World Super Bieg; jeśli ktoś już w tym roku pobiegł w RWSB, przyjeżdża do Jeleniej z własnym numerem startowym).

W dniu startu również będzie można zgłosić się do udziału w biegu, ale płacąc w biurze zawodów już 70 zł + 10 zł za numer startowy. Na wszystkich zawodników na mecie czekają pamiątkowe medale, ciepły posiłek i personalizowane dyplomy z wynikiem, miejscem i czasem.

Półmaraton Jeleniogórski to kolejne w tym sezonie zawody z cyklu Runner's World Super Bieg, jest więc kolejną okazją do zdobywania punktów w klasyfikacji generalnej. Każdy, kto dopiero w Jeleniej Górze zadebiutuje w RWSB, otrzyma w pakiecie pamiątkową koszulkę. To już trzeci bieg cyklu, więc będzie można zgarnąć w pakiecie startowym skarpetki biegowe (za trzeci start) lub worek na buty (za drugi start). Warto kolekcjonować starty w RWSB, bo kolejne upominki: kubki, buffy, opaski kompresyjne, czapki, pasy na bidon i torby sportowe, już czekają w kolejce.

Biuro zawodów zostanie uruchomione w miejscu startu na Placu Piastowskim już w niedzielę 30 kwietnia i będzie czynne w godz. 17:00-20:00. W dniu startu zapisy i wydawanie pakietów startowych zacznie się od godz. 8:00. Start obu biegów o godz. 11:00.

Następny bieg cyklu Runner's World Super Bieg już 7 maja w Polanicy- Zdroju. Zawodami tymi rozpocznie się seria biegów górskich.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij