[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Już ponad 5000 chętnych do biegania w Krynicy!

Tempo zapisów na V Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego nie słabnie. Na cztery miesiące przed rozpoczęciem imprezy chęć startu w Krynicy zgłosiło już ponad 5000 osób, o ponad 1500 więcej niż w tym samym okresie w 2013 roku!

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy 2013 - Życiowa Dziesiątka Taurona fot. festiwalbiegowy.pl

Półtora tysiąca chętnych do biegania w mieści Nikifora to zresztą cząstkowa liczba zapisów do najpopularniejszego biegu Festiwalu - Życiowej Dziesiątki Taurona. Co ciekawe, ponad 1/3 tej liczby stanowią kobiety! Dedykowany płci pięknej, szczególnie paniom rozpoczynającym swoją przygodę z bieganiem Bieg Kobiet na 600 m, przekroczył właśnie liczbę 200 zapisanych biegaczek.

REKLAMA

Bieg 7 Dolin, który uzyskał niedawno rangę Mistrzostw Polski w Ultramaratonie (w biegach górskich) to druga pod względem popularności konkurencja Festiwalu. O medale MP na 100-kilometrowej trasie biegu wytyczonej w Beskidzie Sądeckim chce powalczyć 836 osób, w tym 64 panie. Zapowiada się więc pasjonująca rywalizacja!

W królewskim Koral Maratonie zamierza wystartować już ponad 570 osób, a w towarzyszących B7D ultramratonie 66 km i biegu górskim 36 km już ponad 500 osób. Wyzwanie w drugiej edycji Iron Run, rozbudowanej do 8 biegów, chce podjąć już ponad 70 osób.

Spośród nowych konkurencji Festiwalu największym zainteresowaniem cieszy się półmaraton (blisko 550 zgłoszeń), Bieg Nocny na 5 km (500 zgłoszeń) oraz Bieg na 15 km (ponad 300 rejestracji).

Szczegółowy program V Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój, który odbędzie się w dniach 5-7 września, można znaleźć w portalu FestiwalBiegow.pl. Tam również można się zapisać na krynicką imprezę (sekcja "Rejestracja").

Organizatorzy Festiwalu zapraszają ponadto do udziału w konkursach na Biegowe Wydarzenie i Dziennikarza Roku. Wśród wszystkich osób, które zaproponują swoje kandydatury i zagłosują rozlosują 40 voucherów na sprzęt sportowy - każdy o wartości 500 zł.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij