REKLAMA

Kalendarz biegów maj 2015

W maju zawodów do wyboru, do koloru. Majówkę możesz spędzić na jednym z patriotycznych biegów z okazji obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja lub uciekać przed metą na Wing for Life World Run. Zobacz, gdzie jeszcze wystartować w maju.

bieg konstytucji, bieg patriotyczny Bieg Konstytucji/fot. Dorota Świderska
Bieg Konstytucji/fot. Dorota Świderska

OD 6 DO 10 KM - CD.

10 maja

REKLAMA

SZCZECIN: 8. Bieg im. Jerzego Kortza (10 km), biegkortza.pl

SWARZĘDZ: 4. Bieg 10 km Szpot Swarzędz (10 km), biegi.szpot.pl

GÓRZNO – SZUMNY-ZDRÓJ: Cross Liga 2015: bieg III O Puchar Nadleśnictwa Brodnica (8 km), crossliga2015bieg3.chiptiming. pl

DUSZNIKI WLKP.: 5. Dusznickie Przełaje (5,7 km), mail: biuro[at]wstechnik.pl

ŻYTNO: Leśna Dziesiątka (10 km), inessport.pl

WARSZAWA: Bieg Wegański (10 km), biegweganski.pl

KSIĄŻENICE: 1. Bieg po Głębokich Dołach (10 km), akademiarolkarza.pl

13 maja

TORUŃ: Top Cross Torunia – bieg 5 (6,666 km), mail: topcross[at]wp.pl

16 maja

MYŚLIBÓRZ: Myśliborska Dziesiątka (10 km), mysliborska-mila.pl

WARSZAWA: Bieg IT (10 km), biegit.pl

ŁACKO: 4. Górski Bieg Kwitnącej Jabłoni (6,5 km), sportowelacko.pl

KONIN: 17. Bieg Milowego Słupa (10 km), biegmilowegoslupa.konin.eu

ŚWIECIE: 2. Bieg Rycerski (10 km), biegrycerski.pl

GDYNIA: Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2015 – bieg 2/5 (10 km), biegigorskiegdynia.pl

WADOWICE: 1. Bieg Wadowicki (10 km), biegwadowicki.pl

NOWY TARG: 3. Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu (10 km), ppwsz.edu.pl

MYSŁOWICE: Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych o Puchar Truchtacza (6,7 km), truchtacz.org

BIELSKO-BIAŁA: 19. Górski Bieg Magurki (6,5 km), sp26bielsko.ehost.pl/luks

LESZNO: 2. Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK (10 km), crosszhistoria.pl

17 maja

BIELSKO-BIAŁA: 23. Bieg Fiata (10 km), biegfiata.pl

BARTKÓW: 9. Bieg Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce (10 km), kblupus.pl

ŁOBŻENICA: 21. Bieg im. Alojzego Graja (10 km), bip.lobzenica.pl

CHOTOMÓW: 2. Bieg Po Złote Jabłko (10 km), biegpozlotejablko.pl

LIDZBARK WARMIŃSKI: 11. Lidzbarski Bieg Uliczny, 2. Grand Prix Warmii (10 km), osir.lidzbarkwarminski.pl

DZIAŁOSZYN: Działoszyńska Dziesiątka (10 km), dd.curie.pl

WLEŃ: 24. Memoriał Uliczny im. Michała Fludra (10 km), oksit.wlen.pl

PUŁAWY: Uliczno-Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły (10 km), mail: biuro[at]ptkkf.pulawy.pl

20 maja

TORUŃ: Grand Prix Torunia – bieg 3 (9 km), mail: jadterwi[at]wp.pl

23 maja

KWIDZYN: 6. Kwidzyński Bieg Papiernika (10 km), biegpapiernika.pl

BABORÓW: 27. Bieg Baborowa (10 km)

KRAKÓW-SWOSZOWICE: 3. Bieg Swoszowicki (10 km), itmbw.pl

KLECZEW: 4. Memoriał im. H. Warwasa (10 km), biegacze-kleczew.pl

MAKÓW PODHALAŃSKI: 23. Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej (10 km), makow-podhalanski.pl

JUCHNOWIEC DOLNY 3. Bieg Konopielki (10 km), biegkonopielki.pl

ŁÓDŹ 13. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (10 km), biegpiotrkowska.pl

STRZEBIŃ: 11. Bieg Św. Urbana (10 km), bieg-urban.cba.pl

SŁAWNO: 19. Bieg Święców (10 km), osir.slawno.pl

OŚWIĘCIM: 4. Zielona Dycha (10 km), zadyszka.og.pl

DOLSK: 21. Bieg o Memoriał Michała Stryczyńskiego (10 km), dolskadycha.pl

SIECHNICE: Biegaj w Siechnicach (10 km), pro-run.pl

1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA