REKLAMA

Kalendarz biegów maj 2015

W maju zawodów do wyboru, do koloru. Majówkę możesz spędzić na jednym z patriotycznych biegów z okazji obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja lub uciekać przed metą na Wing for Life World Run. Zobacz, gdzie jeszcze wystartować w maju.

bieg konstytucji, bieg patriotyczny Bieg Konstytucji/fot. Dorota Świderska
Bieg Konstytucji/fot. Dorota Świderska

OD 31 DO 50 KM

maja

REKLAMA

JELCZ-LASKOWICE: 14. Maraton Jelcz-Laskowice, 10. Memoriał Barbary Szlachetki (42,195 km), maraton-jelcz-laskowice.pl

JANOWICE WIELKIE: Rudawska Wyrypa 2015, 4. Ekstremalny Maraton na Orientację (50 km), rudawskawyrypa.pl

maja

KOŁOBRZEG: Kołobrzeg Maraton 3 (42,195 km), maratonkolobrzeg.pl

maja

OJCÓW: 4. Koniczynka Trail Marathon (42,195 km), tp.awf.krakow.pl

8-10 maja

KOBYLA GÓRA: Kamikadze – Kobyle Kopyto (50 km), pucharkamikadze.pl

maja

KARPACZ: Karpacz Maraton (42 km), karpaczmaraton.pl

GRÓJEC: 2. 50 km na Stadionie (50 km), biegiemprzezpolske.pl

LUBLIN: 3. PZU Maraton Lubelski (42,195 km), maraton.lublin.eu

RZESZÓW: 2. Ultramaraton Podkarpacki (50 km), ultramaratonpodkarpacki.pl

10 maja

JAWORÓW – LUBACZÓW: 4. Roztoczański Maraton Jaworów– Lubaczów (42,195 km), maraton.powiatlubaczowski.pl

16 maja

KLINISKA WIELKIE: 100-tny Maraton Darka Gapińskiego (42,195 km), progdar.pl/100-maratonow-dg

SIELPIA: 10. Cross Maraton Przez Piekło Do Nieba (42,195 km), pttkkonskie.pl

17 maja

OPOLE: 5. Maraton Opolski (42,195 km), maratonopolski.pl

GDAŃSK: 1. PZU Gdańsk Maraton (42,195 km), pzugdanskmaraton.pl

22-24 maja

SOBIESZÓW: Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy (43 km), chojnikmaraton.pl

23 maja

KATOWICE: Maraton Kukuczki (42 km), biegkukuczki.pl

INNE

maja

KRAKÓW: Ultramaraton Trzy Korony (100 km), dystans.krakow.pl

ISTEBNA: Dynafit Run Adventure (113 km), runadventure.pl

maja

POZNAŃ: 2. Wings For Life World Run 2015 (100 km), wingsforlifeworldrun.com

8-9 maja

GRODZISK WOLSZTYN: GWiNT (55 km, 110 km, 161 km), ultragwint.pl

8-10 maja

OPOLE 21:. Ekstremalny Rajd Setka z HAKiem (100 km), fb.com/rajdsetkazhakiem

maja

RZESZÓW: 2. Ultramaraton Podkarpacki (70 km, 115 km), ultramaratonpodkarpacki.pl

GRÓJEC: 2. Setka na Stadionie (100 km), biegiemprzezpolske.pl

PUSTYNIA BŁĘDOWSKA: Bieg Herosa: Nomada (3 h, 9 h, sztafeta 9 h), biegherosa.pl

KAZIMIERZ BISKUPI: 2. Bieg na Orientację pod Tysiącletnimi Dębami (60 km), bezformy.pl

9-10 maja

WARSZAWA: 11. Sztafeta Maratońska Ekiden (sztafeta, 42,195 km), ekiden.pl

16 maja

WROCŁAW: 3. Bieg Firmowy (4 x 5 km), biegfirmowy.pl

23 maja

WROCŁAW: Sky Tower RUN (1142 schody), wkbpiast.com

Jeżeli nie znalazłeś swojego biegu, daj nam znać na: [email protected]

RW 05/2015

1 ... 3 4 5
STRONA 5 z 5

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA