[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Korona Polskich Półmaratonów 2016 [zasady, biegi, regulamin]

Polskie Stowarzyszenie Biegów przyznaje Koronę Polskich Półmaratonów za ukończenie 5 półmaratonów w ciągu roku kalendarzowego. W akcji bierze udział 10 imprez. Zobacz, w jakich biegach wystartować i jakie warunki spełnić, żeby ukoronować sezon takim zaszczytem.

Korona Polskich Półmaratonów, medal korona półmaratonów Medal, jaki otrzymują biegacze, którzy zdobędą KPP / fot. PSB

Popularność dystansu półmaratońskiego stale rośnie. Kiedy w 2013 roku ruszała akcja Korony Polskich Półmaratonów, wyzwanie udało się zrealizować 81 osobom. Tymczasem w roku ubiegłym ukoronowanych zostało już prawie tysiąc biegaczy. Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z Wojskowym Klubem Biegacza “Meta” Lubliniec opracowało regulamin na 2016 rok.

REKLAMA

Tym razem biegacze mają do wyboru 10 biegów. Aby zdobyć koronę, należy ukończyć 5, ale wybór nie należy w stu procentach do Ciebie. Żeby zdać “egzamin”, trzeba zaliczyć:

  • co najmniej jeden z trzech półmaratonów: Warszawa, Poznań, Kraków,
  • co najmniej jeden z czterech półmaratonów: Białystok, Grodzisk Wlk., Piła, Wrocław,
  • co najmniej jeden z trzech półmaratonów: Sobótka, Wałbrzych, Gniezno.

Kiedy półmaratonowy licznik wybije "piątkę", można już zabierać się do wypełniania wniosku, dostępnego na stronie PSB, który następnie należy wysłać e-mailem na adres: lancman@wkbmeta.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Wojskowy Klub Biegacza Meta ul. Sobieskiego 35, 42-700 Lubliniec z dopiskiem „KPP”. Oprócz tego trzeba wnieść opłatę w wysokości 30 zł.

Na dopełnienie formalności jest czas do końca roku. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, każdy zdobywca KPP zostanie umieszczony na oficjalnej liście przygotowanej przez PSB oraz otrzyma pamiątkowy medal (najpóźniej 15 lutego).

Szczegółowe informacje dotyczące Korony Polskich Półmaratonów dostępne są w regulaminie na stronie PSB

Lista półmaratonów wchodzących w skład KPP w 2016 roku

Półmaraton Ślężański (Sobótka) - 19.03

Półmaraton Warszawski - 03.04

Poznań Półmaraton - 17.04

Białystok Półmaraton - 15.05

PGNiG Półmaraton Słowaka (Grodzisk Wlkp.) - 12.06

Nocny Półmaraton (Wrocław) - 18.06

Toyota Półmaraton Wałbrzych - 21.08

Półmaraton Philipsa (Piła) - 04.09

Bieg Lechitów (Gniezno) - 18.09

Cracovia Półmaraton Królewski - 16.10

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij