[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Maratończycy z Poznania na okładce Runner's World

Podczas targów Poznań Sport Expo, organizowanych przy okazji 17. PKO Poznań Maraton, maratończycy mogli zrobić sobie zdjęcie na okładce Runner's World. Ze wszystkich nadesłanych fotek wybraliśmy najlepsze, a ich autorzy otrzymają cenne nagrody.

Runner's World Polska, Runner's World okładka, Runner's World targi Poznan, Poznań Sport Expo Maratończycy na okładce Runner's World

Od 7 do 9 października w Poznaniu zorganizowane zostały targi Poznań Sport Expo, które umilały odliczanie czasu do najważniejszej imprezy weekendu, czyli 17. PKO Poznań Maraton.

Na targach biegacze mogli poczuć się jak dzieci w sklepie z zabawkami. Pojawili się bowiem producenci sprzętu sportowego, organizatorzy biegów, wydawcy książek, biegowe gwiazdy (m.in. Jerzy Skarżyński) i przedstawiciele mediów biegowych. Oczywiście nie mogło w tym towarzystwie zabraknąć redakcji Runner's World.

REKLAMA

Na naszym stanowisku przeprowadzaliśmy pomiar składu ciała z komentarzem fizjologa, rozdawaliśmy archiwalne numery magazynu, rozmawialiśmy z Czytelnikami i robiliśmy zdjęcia na okładce. Przy tej okazji zorganizowany został konkurs. Każdy, kto zrobił sobie zdjęcie, mógł je wrzucić na Facebooka oznaczając tagiem #runnersworldpolska lub wysłać na adres e-mail.

Z setek nadesłanych zdjęć wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. Ich autorzy otrzymują od nas nagrody.

 

 

Słuchawki do biegania:

1. Adam Chudziński
2. Joanna Domańska
3. Magdalena Delei - Bentkowska
4. R. Rutkowski
5. Tomasz Wiatr

Zestaw na zimę od Crafta - czapka i rękawiczki:

1. Weronika Hedzielska
2. Biegająca z psami - petsitter
3. Sylwia Lipińska
4. Jakub Brzestowski
5. Arkadiusz Nowak
6. Magdalena Odważny
7. Marcin Chwiej
8. Monika Top
9. Pawel Czarnecki
10. Robert Machura

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o podesłanie danych do wysyłki na adres: rw@mpp.pl.

Pozostałych zapraszamy do kolejnych naszych konkursów. Przypominamy, że co miesiąc rozdajemy sprzęt biegowy za nadesłane do redakcji zdjęcia i listy. Jeżeli chcesz się pochwalić jakąś swoją fotką lub podzielić swoimi przemyśleniami, pisz na ten sam adres redakcyjny.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij