Maratończycy z Poznania na okładce Runner's World

Podczas targów Poznań Sport Expo, organizowanych przy okazji 17. PKO Poznań Maraton, maratończycy mogli zrobić sobie zdjęcie na okładce Runner's World. Ze wszystkich nadesłanych fotek wybraliśmy najlepsze, a ich autorzy otrzymają cenne nagrody.

Runner's World Polska, Runner's World okładka, Runner's World targi Poznan, Poznań Sport Expo Runner's World Polska
Maratończycy na okładce Runner's World

Od 7 do 9 października w Poznaniu zorganizowane zostały targi Poznań Sport Expo, które umilały odliczanie czasu do najważniejszej imprezy weekendu, czyli 17. PKO Poznań Maraton.

Na targach biegacze mogli poczuć się jak dzieci w sklepie z zabawkami. Pojawili się bowiem producenci sprzętu sportowego, organizatorzy biegów, wydawcy książek, biegowe gwiazdy (m.in. Jerzy Skarżyński) i przedstawiciele mediów biegowych. Oczywiście nie mogło w tym towarzystwie zabraknąć redakcji Runner's World.

Na naszym stanowisku przeprowadzaliśmy pomiar składu ciała z komentarzem fizjologa, rozdawaliśmy archiwalne numery magazynu, rozmawialiśmy z Czytelnikami i robiliśmy zdjęcia na okładce. Przy tej okazji zorganizowany został konkurs. Każdy, kto zrobił sobie zdjęcie, mógł je wrzucić na Facebooka oznaczając tagiem #runnersworldpolska lub wysłać na adres e-mail.

Z setek nadesłanych zdjęć wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. Ich autorzy otrzymują od nas nagrody.

 

 

Słuchawki do biegania:

1. Adam Chudziński
2. Joanna Domańska
3. Magdalena Delei - Bentkowska
4. R. Rutkowski
5. Tomasz Wiatr

Zestaw na zimę od Crafta - czapka i rękawiczki:

1. Weronika Hedzielska
2. Biegająca z psami - petsitter
3. Sylwia Lipińska
4. Jakub Brzestowski
5. Arkadiusz Nowak
6. Magdalena Odważny
7. Marcin Chwiej
8. Monika Top
9. Pawel Czarnecki
10. Robert Machura

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o podesłanie danych do wysyłki na adres: [email protected]

Pozostałych zapraszamy do kolejnych naszych konkursów. Przypominamy, że co miesiąc rozdajemy sprzęt biegowy za nadesłane do redakcji zdjęcia i listy. Jeżeli chcesz się pochwalić jakąś swoją fotką lub podzielić swoimi przemyśleniami, pisz na ten sam adres redakcyjny.

RW

REKLAMA
}