Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień czwarty

Biało-czerwoni spisali się na medal w kolejnym dniu mistrzostw w Amsterdamie. Dwa krążki do dorobku reprezentacji dołożyli Piotr Małachowski i Karol Hoffman. Polscy biegacze udanie przeszli przez eliminacje. Zobacz fotorelację z mistrzostw.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, lekkoatletyka Amsterdam 2016, Polacy na mistrzostwach Europy ME w Amsterdamie / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska
Jakub Krzewina (ME w Amsterdamie / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska)

Wydarzeniem czwartego dnia mistrzostw dla reprezentacji Polski był złoty medal Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem. Miłą niespodziankę kibicom sprawił Karol Hoffman, który został wicemistrzem Europy w trójskoku. Tym samym Polacy mają już na koncie cztery medale.

REKLAMA

Dobrze spisywali się również polscy biegacze. Joanna Linkiewicz i Emilia Ankiewicz awansowały do finału 400 m ppł. Ta sama sztuka udała się polskim sztafetom 4x100 m i 4x400 m.

W rozegranych czwartego dnia finałach Damian Czykier zajął 4. miejsce na 110 m ppł. Joanna Jóźwik była szósta na 800 m.

Zobacz: Zdjęcia z czwartego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zobacz fotorelację z poprzednich dni:

» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień trzeci
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień pierwszy

Zobacz również:
Biegać możesz wszędzie. Dlaczego więc tak uparcie trzymasz się asfaltu? Nawet jeśli jesteś typowym biegaczem ulicznym, spróbuj czasem popracować nad swoją formą w terenie i na stadionie. Zobacz, jak gładko przenieść się z treningami na leśne i górskie trasy oraz tartanową bieżnię - Twoja forma pójdzie w górę, a Ty odkryjesz bieganie na nowo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA