[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień czwarty

Biało-czerwoni spisali się na medal w kolejnym dniu mistrzostw w Amsterdamie. Dwa krążki do dorobku reprezentacji dołożyli Piotr Małachowski i Karol Hoffman. Polscy biegacze udanie przeszli przez eliminacje. Zobacz fotorelację z mistrzostw.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, lekkoatletyka Amsterdam 2016, Polacy na mistrzostwach Europy Jakub Krzewina (ME w Amsterdamie / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska)

Wydarzeniem czwartego dnia mistrzostw dla reprezentacji Polski był złoty medal Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem. Miłą niespodziankę kibicom sprawił Karol Hoffman, który został wicemistrzem Europy w trójskoku. Tym samym Polacy mają już na koncie cztery medale.

Dobrze spisywali się również polscy biegacze. Joanna Linkiewicz i Emilia Ankiewicz awansowały do finału 400 m ppł. Ta sama sztuka udała się polskim sztafetom 4x100 m i 4x400 m.

REKLAMA

W rozegranych czwartego dnia finałach Damian Czykier zajął 4. miejsce na 110 m ppł. Joanna Jóźwik była szósta na 800 m.

Zobacz: Zdjęcia z czwartego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zobacz fotorelację z poprzednich dni:

» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień trzeci
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień pierwszy

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij