[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi

Emocje rosną w Amsterdamie. Drugiego dnia mistrzostw Europy swoją rywalizację rozpoczęli 800-metrowcy, z obrońcą tytułu i wicemistrzem świata w tej konkurencji - Adamem Kszczotem. Zobacz fotorelację z drugiego dnia rywalizacji lekkoatletów.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, Mistrzostwa Europy Amsterdam 2016, Adam Kszczot, relacja mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce Adam Kszczot w swoim biegu eliminacyjnym / foto: Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska

Drugiego dnia mistrzostw swoją formę zaprezentowali nasi 800-metrowcy. Adam Kszczot bez problemów wygrał swój bieg eliminacyjny i awansował do półfinału. Pewnie pobiegł też Marcin Lewandowski, który był drugi w swojej serii.

Krok dalej zrobiła Joanna Jóźwik, która zakwalifikowała się do finału 800 m. Takiego samego wyczynu, tylko na dystansie 400 m, dokonały Małgorzata Hołub i Justyna Święty.

REKLAMA

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce rozgrywane są od 6 do 10 lipca w Amsterdamie. W stolicy Holandii o medale walczy 70-osobowa reprezentacji Polski.

Zobacz: Zdjęcia z drugiego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zajrzyj też tutaj: Zdjęcia z pierwszego dnia ME w Amsterdamie

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij