Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi

Emocje rosną w Amsterdamie. Drugiego dnia mistrzostw Europy swoją rywalizację rozpoczęli 800-metrowcy, z obrońcą tytułu i wicemistrzem świata w tej konkurencji - Adamem Kszczotem. Zobacz fotorelację z drugiego dnia rywalizacji lekkoatletów.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, Mistrzostwa Europy Amsterdam 2016, Adam Kszczot, relacja mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska
Adam Kszczot w swoim biegu eliminacyjnym / foto: Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska

Drugiego dnia mistrzostw swoją formę zaprezentowali nasi 800-metrowcy. Adam Kszczot bez problemów wygrał swój bieg eliminacyjny i awansował do półfinału. Pewnie pobiegł też Marcin Lewandowski, który był drugi w swojej serii.

REKLAMA

Krok dalej zrobiła Joanna Jóźwik, która zakwalifikowała się do finału 800 m. Takiego samego wyczynu, tylko na dystansie 400 m, dokonały Małgorzata Hołub i Justyna Święty.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce rozgrywane są od 6 do 10 lipca w Amsterdamie. W stolicy Holandii o medale walczy 70-osobowa reprezentacji Polski.

Zobacz: Zdjęcia z drugiego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zajrzyj też tutaj: Zdjęcia z pierwszego dnia ME w Amsterdamie

RW

Zobacz również:
Doskonale wiesz, że ćwiczenia siłowe pomagają zmaksymalizować efekty Twoich treningów biegowych, a do tego redukują ryzyko kontuzji i pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Możesz jednak nie wiedzieć, na którymi z ponad 650 mięśni swojego ciała powinni w pierwszej kolejności pracować biegacze. Ale od tego masz nas i nasz trzyczęściowy poradnik treningu siłowego dla biegaczy. W tej części znajdziesz ćwiczenia, którymi wzmocnisz kluczowe partie mięśniowe swoich nóg od kolan w górę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA