[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
1OCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień pierwszy

Od 6 do 10 lipca w Amsterdamie rozgrywane są mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce. Pierwszy dzień minął na startach eliminacyjnych. Polscy biegacze w większości awansowali do dalszych rund. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia rywalizacji.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, lekkoatletyka Amsterdam 2016, Polacy na mistrzostwach Europy ME w Amsterdamie / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska

Mistrzostwa Europy w Amsterdamie dla wielu sportowców to ostatni sprawdzian formy lub okazja do zdobycia minimum przed igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro.

Pierwszego dnia na bieżni stadionu w stolicy Holandii zaprezentowali się sprinterzy, sprinterki, zawodniczki w biegu na 800 m oraz biegacze startujący w biegu na 3000 m z przeszkodami. 

REKLAMA

Medale rozdano w biegu na 10 000 m kobiet, rywalizacja odbyła się bez udziału Polek. Pierwszy złoty medal tych mistrzostw zdobyła, właśnie w tej konkurencji, Yasemin Can z Turcji.

Zobacz: Fotorelacja z pierwszego dnia rywalizacji na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2016.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij