[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień trzeci

Złoty piątek w Amsterdamie dla reprezentacji Polski. Anita Włodarczyk i Robert Sobera wywalczyli złote medale w swoich konkurencjach. Ze zmiennym szczęściem rywalizowali polscy biegacze. Zobacz fotorelację z trzeciego dnia mistrzostw Europy.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, lekkoatletyka Amsterdam 2016, Polacy na mistrzostwach Europy Matylda Kowal (ME w Amsterdamie / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska)

Zgodnie z planem po złoty medal sięgnęła niezawodna Anita Włodarczyk. W rywalizacji w rzucie młotem nie miała sobie równych. Sensacyjnym mistrzem Europy został natomiast Robert Sobera w skoku o tyczce.

Na stadionie olimpijskim rywalizowali też biegacze. Do dalszej rywalizacji w biegu na 400 m ppł awansowała Emilia Ankiewicz. W finale 3000 m z przeszkodami wystąpi Matylda Kowal. Do finałowej rywalizacji na 800 m pewnie awansowali Adam Kszczot i Marcin Lewandowski. Taki sam wyczyn, ale na dystansie 1500 m, udał się Angelice Cichockiej i Sofi Ennaoui.

REKLAMA

W piątek rozegranych zostało kilka finałów biegowych. Rafał Omelko był 6. na 400 metrów. W tej samej konkurencji w rywalizacji kobiet Justyna Święty była 5., a Małgorzata Hołub 6. Niestety z rywalizacji na 3000 m z przeszkodami z powodu kontuzji łydki zrezygnował Krystian Zalewski. Tym samym nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed dwóch lat, gdzie nasz przeszkodowiec zdobył srebrny medal.

Zobacz: Fotorelacja z trzeciego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zobacz też:

» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień pierwszy

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij