[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - piąty dzień

Ostatni dzień rywalizacji lekkoatletów okazał się polską niedzielą w Amsterdamie! Od mocnego uderzenia rozpoczął Marcin Chabowski, a potem posypały się medale pozostałych reprezentantów. Zobacz fotorelację z wydarzeń na mistrzostwach Europy.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce, Mistrzostwa Europy Amsterdam 2016, Adam Kszczot, relacja mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce Angelika Cichocka po wygraniu złotego medalu na 1500 m / fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska

Ostatniego dnia mistrzostw Europy rozegranych zostało 13 finałów, aż w 11 wystąpili Polacy. Nasi reprezentanci zapewnili wspaniałe widowisko kibicom. Co tu dużo mówić, to była polska niedziela w Amsterdamie. Od mocnego uderzenia zaczął Marcin Chabowski w półmaratonie. Zajął 4. miejsce i sekundy dzieliły go od medalu.

W sesji popołudniowej sygnał do marszu po medale dała Joanna Linkiewicz, która zdobyła srebro w biegu na 400 m przez płotki. Mistrzynią Europy na 1500 m po kapitalnym finiszu została Angelika Cichocka. Paweł Fajdek zdobył złoto w rzucie młotem, a Wojciech Nowicki dołożył brązowy medal. Michał Haratyk zajął drugie miejsce w pchnięciu kulą.

REKLAMA

Deklasacją rywali zakończył się bieg na 800 m. Adam Kszczot zdobył złoto i obronił tytuł mistrza Europy, tuż za nim na metę wbiegł Marcin Lewandowski. Polski dorobek medalowy uzupełniła sztafeta 4x400 m, która zdobyła srebro.

23. Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce reprezentacja Polski zakończyła z dorobkiem 12 medali, w tym 6 złotymi. Zapewniło to pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Zobacz: Zdjęcia z piątego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Amsterdamie

Zobacz też, jak Polacy radzili sobie przez całe mistrzostwa:

» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień czwarty
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień trzeci
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień drugi
» Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Fotorelacja - dzień pierwszy

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij