[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Night Nation Run - muzyczny festiwal biegowy [wideo]

Rynek imprez biegowych rozpędził się jak rollercoaster, co rusz natykasz się na wymyślne biegi. Mogłoby się wydawać, że po zawodach typu colour run, z przeszkodami czy wyścigach nocą, ciężko będzie zaskoczyć biegaczy. Ale jest taki Night Nation Run, któremu może się to udać.

Night Nation Run, festiwal biegowy, muzyczny festiwal biegowy, bieg charytatywny Screen za YouTube.com / Night Nation Run

Pięciokilometrowa biegowa podróż w otoczeniu laserów, świateł i confetti. Wydarzenie, gdzie tłum radosnych i roztańczonych ludzi bawi się przy dźwiękach muzyki elektronicznej. Tak krótko można scharakteryzować Night Nation Run. Festiwal stworzony dla promocji biegania i muzyki.

Wideo zapowiedź Night Nation Run 

REKLAMA

 

Trasę można przebiec, przespacerować i przeskakać. Nikt nie zabrania też czołgania i łączenia wszystkich elementów. Jeśli jednak myślisz o biciu rekordu życiowego, Night Nation Run nie jest dla Ciebie. Tutaj nikt nie mierzy czasu. Grunt to dotrzeć pod scenę główną na pobiegowe after party.

Tysiące oszalałych z radości uczestników nie skaczą tylko po to, żeby poczuć się lepiej i dobrze się bawić. Korzystają na tym także chorzy na raka. Część zysków z opłat startowych jest przekazywana na organizację Stand Up To Cancer. Po zarejestrowaniu się każdy może może wziąć udział w akcji “I stand up for…”, kupić koszulkę lub zostać fundraiserem.

Muzyka + sport + akcja charytatywna = Night Nation Run 

Tegoroczna edycja festiwalu rozpocznie się 2 kwietnia w Orange County w Kalifornii i po raz pierwszy dotrze poza granice Stanów Zjednoczonych: do Toronto oraz do Tokio. Poszczególne imprezy odbywają się cyklicznie co tydzień w jednym lub dwóch miastach. W Polsce niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

Festiwal karierę zaczął w 2014 roku pod nazwą Nocturnal Lands. Ta została zmieniona na Night Nation Run w marcu 2015 roku. Organizatorzy tłumaczą, że chcieli stworzyć przestrzeń dla stale rozrastającej się społeczności, którą łączą wartości takie jak: miłość, przyjaźń, jedność, szacunek, rodzina czy pokój. Ponadto dla Night Nation głównym celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz działalności charytatywnej.

Relacja z Night Nation Run w Los Angeles 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij