[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Niższe opłaty startowe na 7. PZU Festiwal Biegowy. Ruszyły zapisy

Na chętnych do startu w 7 PZU Festiwalu, który odbędzie się od 9 do 11 września 2016 roku czekają obniżone opłaty startowe nawet o 30%. Dla posiadaczy Karty Biegacza ceny są jeszcze niższe. Nowością jest możliwość spersonalizowania pakietu startowego.

Start Koral Maratonu, Festiwal Biegowy Start Koral Maratonu.

PZU Festiwal Biegowy pozostaje najwszechstronniejszą i jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Obejmuje on ponad 30 biegów na dystansach od 300 metrów do 100 km, a łączna długość tras przekracza 300 km.

Znacznej obniżce uległy opłaty startowe – ceny Życiowej Dziesiątki i Półmaratonu spadły z 40 do 30 złotych (z Kartą Biegacza tylko 24 zł), Koral Maratonu z 60 do 50 zł, za Bieg & Dolin na 100 km dziś zapłacimy 120 złotych – rok temu było to 150 złotych.

REKLAMA

Bez względu na wybrane biegi, każdy uczestnik 7. PZU Festiwalu Biegowego musi wnieść opłatę rejestracyjną. Wynosi ona 10 zł i jest naliczana tylko raz – przy pierwszej rejestracji.

Po raz pierwszy stworzono możliwość wyboru zawartości pakietu startowego. W podstawowej wersji, którą uwzględnia opłata startowa, znajdą się: pamiątkowa koszulka bawełniana, numer startowy z chipem, worek biegacza, woda oraz upominki i kupony rabatowe od partnerów Festiwalu. Na życzenie można swój pakiet rozszerzyć. Pakiet Premium może zawierać festiwalową koszulkę techniczną (zamiast koszulki bawełnianej), chustę wielofunkcyjną, zestaw opasek na rękę z motywującymi hasłami czy maskotkę festiwalową w formie breloka.

Podczas 7. PZU Festiwalu Biegowego odbędą się tradycyjnie koncerty, targi EXPO oraz spotkania z mistrzami sportu i pasjonatami biegania w ramach Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze. Każdy będzie mógł też pomaszerować rekreacyjnie z kijkami.

Pula nagród Festiwalu wynosi 450 000 złotych, nagrody finansowe przyznajemy także w kategoriach wiekowych, a nagrodą główną jest samochód osobowy, który można wylosować startując w Koral Maratonie i Koral Półmaratonie. Nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”. Więcej informacji na: www.festiwalbiegow.pl.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij