[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

PZU Festiwal Biegowy: więcej biegaczy z nagrodami finansowymi

Aż 210 nagród pieniężnych zdobędą uczestnicy tegorocznego PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój. To o 53 więcej niż w roku ubiegłym. Do wygrania będzie też samochód osobowy. Ale w imprezie warto wziąć udział nie tylko z powodu większych szans na zdobycie nagrody.

fot. Festiwal Biegowy

Zwiększenie ogólnej liczby nagród finansowych, kosztem nagród rzeczowych, to nasza odpowiedź na oczekiwania polskich biegaczy. Upominki nie zawsze trafiają w gusta zwycięzców, a z nagrodą finansową każdy wie najlepiej, co zrobić.

Najwyższe nagrody pieniężne trafią do zwycięzców poszczególnych konkurencji. I tak najlepszy zawodnik Biegu 7 Dolin otrzyma 10000 zł, a najlepsza zawodniczka - 6 000 zł. Triumfatorzy Koral Maratonu zainkasują po 6000 zł, Życiowej Dziesiątki i Półmaratonu po 3000 zł. Zwycięzcy ultramaratonu 66 km otrzymają po 2000 zł.

REKLAMA

Po 3000 zł zarobią także najlepsi biegacze Ligi Festiwalu Biegów, rozgrywanej przez cały rok w imprezach na ternie całego kraju, w 3 klasyfikacjach: Najlepszy maratończyk, Najlepszy góral oraz Najlepszy biegacz 5-10-15. Z kolei zwycięzcy biegowej etapówki Iron Run zarobią po 5000 zł (tu prowadzona jest klasyfikacja do 40 lat i powyżej 40 lat, bez podziału na płeć).

Nagrody pieniężne od 500 do 100 zł trafią także do zwycięzców kategorii wiekowych. Nagrody przyznawane będą nawet do 8. miejsca w stawce. Szczegóły dotyczące kwot i klasyfikacji znaleźć można pod TYM adresem.

Najcenniejszą nagrodą PZU Festiwalu Biegowego jest tradycyjnie samochód osobowy - w tym roku będzie to Ford Ka. Zostanie on rozlosowany wśród wszystkich biegaczy, którzy ukończą Koral Maraton.  

Ponadto w części kategorii wiekowych oraz w pozostałych biegach festiwalowych rozdamy kilkaset nagród rzeczowych i upominków. Ich ostateczna ilość i wartość nie jest jeszcze znana, biuro organizacyjne PZU Festiwalu Biegowego prowadzi intensywne rozmowy z partnerami i mecenasami imprezy.

"Chcemy, by jak najwięcej osób wyjechało z Krynicy z pamiątką, która tak jak festiwalowy medal będzie przypominać o udziale w naszej imprezie" – wyjaśnia Aleksandra Gryciuk z biura organizacyjnego krynickiej imprezy.

PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 5-7 września. Program imprezy oraz formularz rejestracyjny dostępny jest w portalu biegowym www.FestiwalBiegow.pl.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij