[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Poland Business Run: biznes biegnie charytatywnie

Już w niedzielę w Krakowie, Poznaniu i Katowicach wystartuje charytatywny bieg Poland Business Run. Dla Tomka, Agnieszki, Moniki, Łukasza i Rafała, podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, weźmie w nim udział łącznie 4600 osób, czyli 920 sztafet zgłoszonych przez kilkaset firm.

Poland Business Run

"Pobiegniesz, pomożesz" - tak brzmi hasło charytatywnego biegu biznesowego Poland Business Run. To przede wszystkim chęć pomocy oraz ogromna popularność biegania spowodowały, że po wielkim sukcesie ubiegłorocznego Krakow Business Run w tym roku do inicjatywy dołączyły Katowice i Poznań.

We wszystkich trzech miast impreza odbywa się według tej samej zasady. Wszystkie startują o tej samej godzinie - 10:30. Wszystkie wyruszą z prestiżowych lokalizacji - Rynku Głównego w Krakowie, Placu Wolności w Poznaniu i Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Do udziału zaproszone są przede wszystkim firmy z poszczególnych regionów, które do biegu w formie sztafety zgłoszą swoje 5-osobowe zespoły.

REKLAMA

Dochód z imprez zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Fundacja na co dzień pomaga ludziom, którzy w wyniku chorób lub wypadków zostali poddani amputacjom, borykają się z różnymi problemami i na nowo muszą ułożyć swoje życie. Beneficjentami imprez są konkretne osoby - w Krakowie pomoc skierowana jest dla Agnieszki, która urodziła się bez nóg, w Poznaniu dla Tomka, który uległ wypadkowi samochodowemu, i Roberta, który w wyniku choroby stracił nogę, a w Katowicach dla Moniki i Łukasza.

"Ten bieg to doskonała okazja by ludzie zwrócili większą uwagę na problemy naszych podopiecznych - osoby, które w wyniku chorób lub wypadków zostały poddane amputacji - mówi Jan Mela, Prezes Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.- Ich kalectwo często pojawia się nagle i w tym momencie do góry nogami wywraca się cały ich świat. Na nowo muszą znaleźć sobie w nim miejsce. My dajemy im wsparcie, siłę i możliwości by nie musieli usuwać się w cień ale by mogli normalnie, aktywnie żyć".

"Wiem, że Krakow Business Run, Poznań Business Run i Katowice Business Run o kilka dużych kroków przybliżają nas do tego celu. Dlatego też wielkie podziękowania składam wszystkim biegaczom oraz tym, którzy razem z nami przyczynili się do organizacji imprezy” - dodaje Mela.

Już w niedzielę, 15 września, o godzinie 10:30, w Krakowie w tym charytatywnym biegu wystartuje 2200 osób, w Poznaniu 1800, a w Katowicach organizatorzy przewidzieli udział 600 biegaczy. Łącznie dla podopiecznych Fundacji pobiegnie aż 4600 osób w 920 w pięcioosobowych zespołach, zgłoszonych przez  kilkaset firm. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przebiec dystans 3,8 km. Łącznie jedna drużyna przebiegnie 19 km, a wszystkie razem ponad aż 17 500 km. To bardzo często osoby, których przygoda z bieganiem i sportową aktywnością rozpoczęła się właśnie od zgłoszenia, do którejś z lokalnych edycji Poland Business Run.

"To odbywająca się w kilku miastach wielka akcja charytatywna, której biznesowa rywalizacja schodzi na chwilę na dalszy plan, a zastępuje ją o wiele zdrowsza rywalizacja sportowa. Na równych zasadach wezmą w niej udział wszyscy - pracownicy każdego szczebla oraz managerowie, dyrektorzy i prezesi.  Zarówno przed, jak i podczas imprezy, każda ze zgłoszonych firm ma szansę zaprezentować się innym jako wartościowy i odpowiedzialny społecznie partner biznesowy” - mówi Iwona Furtek, współorganizator z Radisson Blu Hotel Kraków.

Organizatorzy przewidują, że inicjatywa, która już w tym roku sporym echem odbija się w kraju, za rok odbędzie się również w kolejnych miastach i zainteresuje nawet dwukrotnie więcej uczestników.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij