[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

RW Camp lato 2018: dzień 2

Kąpiel w lodowatych wodach górskiego wodospadu, konsutlacje z trenerami i dietetyczką, profesjonalne badania wydolnościowe, trening szybkościowy - drugiego dnia wakacyjnego obozu biegowego RW Camp 2018 nikt nie mógł narzekać na nudę i brak emocji.

Obóz biegowy RW Camp lato 2018 w Szklarskiej Porębie fot. RW

Lepsze niż kop kawy

Co może dać kopa większego niż 10 kaw? Uczestnicy biegowego obozu RW Camp 2018 przekonali się o tym drugiego dnia obozu podczas porannej kąpieli pod wodospadem Kwisy w Świeradowie. Oczywiście było przy tym trochę małpich okrzyków w stylu „Uuuaaaa, o ja pierniczę, jak zimno, aaaaaa!”, ale zanurzenie po szyję w górskim strumieniu daje niesamowitą energię na cały dzień.

REKLAMA

REKLAMA

Obóz biegowy RW Camp lato 2018 w Szklarskiej Porębie fot. RW

Droga pod Reglami

Niewiele jest w Polsce tras, które można określić mianem kultowych bez nadużywania znaczenia tego słowa. Na Drodze pod Reglami w Szklarskiej Porębie już 60 lat temu trenował legendarny polski Wunderteam, a ostatnio Henryk Szost, który w weekend będzie walczył w Berlinie o medal mistrzostw Europy w maratonie. Tego dnia zaś nasza grupa minęła na szlaku Marcina Chabowskiego, mistrza Polski w półmaratonie i biegach przełajowych.

REKLAMA

REKLAMA

Obóz biegowy RW Camp lato 2018 w Szklarskiej Porębie fot. RW

Ale zadaniem obozowiczów „na Reglach” był bieg godzinny w ustalonym tempie. Każdy biegł 30 minut w jedną stronę w swoim tempie, a potem wracał tą samą trasą. Dzięki temu zawansowani zrobili mocny trening, a początkujący biegli na miarę swoich możliwości. Wszyscy spotkali się zatem na miejscu startu o jednakowym czasie. Na koniec nie było zmiłuj się - Kuba Wiśniewski zarządził trening szybkościowy. Do hotelu wróciliśmy samochodami Ssangyong, które dzielnie wspierają nas w przemieszczniu się po Karkonoszach.

REKLAMA

Obóz biegowy RW Camp lato 2018 w Szklarskiej Porębie fot. RW

Akademia Runner’s World

Dzień zakończył się Akademią Runner's World, czyli omówieniem wyników badania wydolnościowego. Każdy z uczestników otrzymał indywidualny raport o stanie swojej kondycji. „Dowiedziałem się, że mam trochę słabą wydolność płuc. No cóż, z taką się urodziłem i żeby poprawić formę i wyniki, muszę zrzucić trochę balastu. Ale za to mam niski koszt fizjologiczny biegu (181 ml/kg/km), czyli w skrócie potrzebuję mało energii, żeby biec” - opowiada Jacek Głuchowski, uczestnik obozu.

REKLAMA

REKLAMA

Obóz biegowy RW Camp lato 2018 w Szklarskiej Porębie fot. RW

Przed nami kolejny dzień wakacyjnego obozu biegowego RW Camp 2018 - zapowiada się równie intensywnie, ale póki co nikomu jeszcze chyba nie brakuje ani sił, ani zapału. Na pewno będzie fajnie!

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij