[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ruszył plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017!

Od dziś możecie zgłaszać ubiegłoroczne biegi, które, Waszym zdaniem, powinny zostać szczególnie wyróżnione. Partnerami plebiscytu Ligi Biegowej są magazyn Runner’s World oraz portal Onet.

Stworzenie biegu to ogromne wyzwanie dla organizatorów. Wymaga od nich dużego zaangażowania, wysiłku, odporności na pojawiające się przeciwności. Liga Biegowa wspólnie z redakcją Runner's World i portalem Onet oraz z pomocą rzeszy najbardziej zainteresowanych tematem, czyli samych uczestniczących w zawodach biegaczy, chce docenić organizatorów za to, co robią dla biegowej społeczności.

Na czym polega plebiscyt?

1. Od 11 do 24 stycznia 2018 r. możecie zgłaszać swoje propozycje imprez biegowych, które Waszym zdaniem powinny zostać nominowane do plebiscytu. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową na adres: info@ligabiegowa.pl.

Plebiscyt na Biegową Imprezę Roku 2017 będzie obejmował następujące kategorie:

  • biegi na 5 km
  • biegi na 10 km
  • półmaraton
  • maraton
  • inne biegi

Kategoria "Inne" obejmuje wszystkie imprezy biegowe, które rozgrywane są na nietypowych dystansach i których nie można zakwalifikować do pozostałych kategorii.

2. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy po 5 imprez biegowych z każdej kategorii, które pojawiały się w Waszych e-mailach najczęściej. 29 stycznia na stronach magazynów Runner's World oraz Ligi Biegowej zostanie ogłoszona lista nominowanych do plebiscytu imprez.

3. 29 stycznia o godz. 8:00 na stronach runners-world.pl oraz ligabiegowa.pl  udostępnimy formularz, za pomocą którego będzie odbywało się głosowanie na Biegową Imprezę Roku 2017 w poszczególnych kategoriach. Głosowanie potrwa do 18 lutego. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona już 19 lutego.

REKLAMA

REKLAMA

4. Oprócz wytypowania zwycięzców poprzez głosowanie, dodatkowo zostanie zorganizowane Grand Prix Runner's World. Zwycięzcę tej kategorii wyłoni jury, składające się z dziennikarzy Runner's World, redaktora Ligi Biegowej oraz znanych postaci biegowego świata. Przewodniczącym jury będzie redaktor naczelny Runner's World, Marek Dudziński.

Co powinno zawierać zgłoszenie?

Jedna osoba może zgłosić po jednej imprezie z każdej kategorii: 1 bieg na 5 km, 1 bieg na 10 km, 1 półmaraton, 1 maraton raz 1 imprezę z kategorii Inne. Zgłoszenie musi zawierać pełną nazwę danej imprezy, link do strony internetowej imprezy (jeśli nie ma takiej, link do wydarzenia/fanpage'a imprezy na Facebooku), Twoje imię i nazwisko, a także informację, dlaczego Twoim zdaniem właśnie te imprezy powinny zostać nominowane do Plebiscytu.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres info@ligabiegowa.pl , w tytule maila pisząc „Plebiscyt”.

Kto może wysłać zgłoszenie?

Każdy. Nie stawiamy w tej kwestii żadnych ograniczeń.

Co warto wziąć pod uwagę przed wysłaniem zgłoszenia?

Naszym zdaniem, przy ocenie jakość imprezy najistotniejsze są następujące elementy:

  • Komunikacja organizatorów z uczestnikami.
  • Przejrzysta strona internetowa, odpowiadanie na maile uczestników, reagowanie na potrzeby biegaczy, czyli wszelkie działania organizatorów, które świadczą o jego zaangażowaniu.
  • Bezpieczeństwo na trasie
  • "Klimat" imprezy
  • Czynnik wyróżniający imprezę

Partnerami plebiscytu Biegowa Impreza Roku 2017 są magazyn Runner's World i portal Onet. Szczegółowy regulamin plebiscytu znajdziecie na tej stronie.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij