Sieciowa Piątka WROACTIV już w sobotę!

Bieganie na bieżni nie musi być nudne i monotonne! Weź udział w pierwszych zawodach Sieciowa Piątka WROACTIV i ścigaj się z innymi biegaczami w 8 fitness klubach w całej Polsce. Zawody już w sobotę, dziś koniec zapisów!

Sieciowa Piątka WroActiv

Po całym dniu pracy stajesz przed potrzebą przeprowadzenia treningu, na który niecierpliwie czekałeś. Lubisz biegać w trudnych warunkach, ale wraz z nadejściem jesieni Twoja stała, dobra i malownicza trasa tonie w błocie. Ostatecznie stajesz przed drzwiami siłowni i co? Kolejny nudny trening?

OK, wartość korzystania z bieżni mechanicznej dla poprawy techniki, kształtowania formy, określenia obciążeń maksymalnych trudno przecenić. Jednocześnie jednak niełatwo czasami znaleźć motywację, aby szukać satysfakcji w biegu bez szumu wiatru i zmieniającego się z każdym kilometrem krajobrazu.

A gdyby tak dodać bieganiu na bieżni emocji? Gdyby spróbować przenieść ideę zawodów ulicznych na bieżnię mechaniczną, wzbogacając bieganie w fitness klubie o element sportowej rywalizacji?

Fundacja WROACTIV postanowiła zmierzyć się z realizacją takiego pomysłu i zaprasza wszystkich zainteresowanych współzawodnictwem i próbą określenia swoich możliwości w biegu na 5 km na "Sieciową 5 WROACTIV", rozgrywaną równolegle w kilku miejscowościach. Zaprosiliśmy do współpracy kluby fitness posiadające ten sam model bieżni w 8 polskich miastach. Teraz możesz stanąć na bieżni "nakręcany" myślą o tym, żeby być szybszym niż uczestnik z Nowego Sącza, Leszna czy Wrocławia.

Zamierzamy wyłonić najlepszych zawodników w kraju, zwycięzców w poszczególnych klubach oraz najmocniejsze drużyny. Rysuje się wyraźna szansa na to, że, być może po raz pierwszy w życiu, na bieganie na bieżni spojrzysz przez zupełnie inny pryzmat.

Kiedy?

Pierwsza edycja zawodów zostanie rozegrana w sobotę, 15 listopada, w godzinach 9.00-19.00.

Gdzie?

Kluby biorące udział w Sieciowej 5-ce WROACTIV:

  • Dąbrowa Górnicza - CFO
  • Wrocław - Fitness Aquapark
  • Nowy Sącz - Fitness Trzy Korony
  • Leszno - Fitness Klub Sporting
  • Olsztyn - Kinetic Fitness Club
  • Kościan - Art Fintess
  • Warszawa - TI Fitness
  • Legionowo - BONIFIT

Zapisy

Formularze zgłoszeniowe i regulaminy znajdziesz na stronie wroactiv.pl/imprezy. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada 2014 - istnieje również możliwość zgłoszenia się w biurze zawodów.

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}