[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Sieciowa Piątka WROACTIV już w sobotę!

Bieganie na bieżni nie musi być nudne i monotonne! Weź udział w pierwszych zawodach Sieciowa Piątka WROACTIV i ścigaj się z innymi biegaczami w 8 fitness klubach w całej Polsce. Zawody już w sobotę, dziś koniec zapisów!

Sieciowa Piątka WroActiv

Po całym dniu pracy stajesz przed potrzebą przeprowadzenia treningu, na który niecierpliwie czekałeś. Lubisz biegać w trudnych warunkach, ale wraz z nadejściem jesieni Twoja stała, dobra i malownicza trasa tonie w błocie. Ostatecznie stajesz przed drzwiami siłowni i co? Kolejny nudny trening?

OK, wartość korzystania z bieżni mechanicznej dla poprawy techniki, kształtowania formy, określenia obciążeń maksymalnych trudno przecenić. Jednocześnie jednak niełatwo czasami znaleźć motywację, aby szukać satysfakcji w biegu bez szumu wiatru i zmieniającego się z każdym kilometrem krajobrazu.

REKLAMA

A gdyby tak dodać bieganiu na bieżni emocji? Gdyby spróbować przenieść ideę zawodów ulicznych na bieżnię mechaniczną, wzbogacając bieganie w fitness klubie o element sportowej rywalizacji?

Fundacja WROACTIV postanowiła zmierzyć się z realizacją takiego pomysłu i zaprasza wszystkich zainteresowanych współzawodnictwem i próbą określenia swoich możliwości w biegu na 5 km na "Sieciową 5 WROACTIV", rozgrywaną równolegle w kilku miejscowościach. Zaprosiliśmy do współpracy kluby fitness posiadające ten sam model bieżni w 8 polskich miastach. Teraz możesz stanąć na bieżni "nakręcany" myślą o tym, żeby być szybszym niż uczestnik z Nowego Sącza, Leszna czy Wrocławia.

Zamierzamy wyłonić najlepszych zawodników w kraju, zwycięzców w poszczególnych klubach oraz najmocniejsze drużyny. Rysuje się wyraźna szansa na to, że, być może po raz pierwszy w życiu, na bieganie na bieżni spojrzysz przez zupełnie inny pryzmat.

Kiedy?

Pierwsza edycja zawodów zostanie rozegrana w sobotę, 15 listopada, w godzinach 9.00-19.00.

Gdzie?

Kluby biorące udział w Sieciowej 5-ce WROACTIV:

  • Dąbrowa Górnicza - CFO
  • Wrocław - Fitness Aquapark
  • Nowy Sącz - Fitness Trzy Korony
  • Leszno - Fitness Klub Sporting
  • Olsztyn - Kinetic Fitness Club
  • Kościan - Art Fintess
  • Warszawa - TI Fitness
  • Legionowo - BONIFIT

Zapisy

Formularze zgłoszeniowe i regulaminy znajdziesz na stronie wroactiv.pl/imprezy. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada 2014 - istnieje również możliwość zgłoszenia się w biurze zawodów.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij