[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Staw czoła Men Expert Survival Race!

Postaw sobie wyzwanie i zmień codzienny trening. Wystartuj w biegu przetrwania! I nie chodzi wcale o ultramaraton na katorżniczym górskim terenie, ale o bieg ze specjalnie zaprojektowanym torem przeszkód w centrum Twojego miasta - Men Expert Survival Race.

Men Expert Survival Race

Twórcy Men Expert Survival Race inspirowali się zagranicznymi gigantami biegów z torem przeszkód, takimi jak Men’s Health of the fittest czy Spartan Race. Spodziewać się można zatem różnorodnych przeszkód i urozmaiconych tras.

Do pokonania będą ścianki wspinaczkowe, strome podbiegi, drabinki, tunele, błoto i zbiorniki z zimną wodą, a to tylko część z pośród 30 zaprojektowanych przeszkód, którymi organizatorzy chcą zaskoczyć uczestników. Ograniczeniem jest tu tylko… wyobraźnia projektantów i twórców toru. I choć chodzi tu głównie o dobrą zabawę, to bez odpowiedniego przygotowania przed startem może nie być za wesoło.

REKLAMA

Jak to przetrwać?

Zanim zaczniesz czytać dalej, podnieś tyłek z kanapy i spróbuj się 20 razy podciągnąć. Jeśli nie masz na czym - 30 pompek też spełni swoją rolę. Do roboty!

Żaden problem? Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i czytaj dalej. Lekka zadyszka, ale zrobione? Wracaj do lektury, ale z twarzy zetrzyj uśmiech zadowolonego z siebie pewniaka. Poległeś? Przeczytaj, ale na tyle szybko, żebyś od razu mógł rozplanować treningi siłowe.

I nie pomoże Ci to, że ostatnio pobiłeś życiówkę na 10 km czy 5 km, i taki dystans pokonujesz swobodnie jak lew na sawannie. To nie jest zwykły bieg i to nie dystans będzie tu głównym wyzwaniem. Czego zatem oczekiwać? To proste. Zamiast biegu spodziewaj się wyzwania,  zamiast zwykłej trasy - poligonu, na miejscu zamiast wylansowanych biegaczy na trasie - ociekających błotem i testosteronem twardzieli. A między nimi… twardzielek. To jak, ruszysz się wreszcie z tej kanapy?

Urozmaicaj trening

Żeby przetrwać, potrzebne będzie coś więcej niż wydolność i dobra technika biegu. Równie ważne będą tu: koordynacja ruchowa, gibkość, mocne mięśnie nóg, ale też krzyża, karku, rąk czy grzbietu. Ćwicz więc na przemian - treningi na wydolność mieszaj z siłowymi. Rozciągaj się po ćwiczeniach. Gibkie, silne ciało to recepta na sukces przy większości przeszkód, jakie zastaniesz na trasie. Zwłaszcza przy konstrukcjach jak “małpi gaj” (przeszkoda przypominająca drabinki z dziecięcych placów zabaw, które trzeba pokonać wisząc na rękach) czy przy wspinaczce na… autobus miejski, który będzie jednym z elementów toru.

Jak trenować?

Nie wiesz, jaki program treningowy wybrać? Organizatorzy zadbali też o pomoc w przygotowaniach. W każdym z miast, w którym odbędzie się wyścig zorganizowane są wspólne treningi pod okiem ekspertów. Szczegółów szukajcie na fanpage’u Man Expert Survival Race.

Od czego zacząć?

Od postawienia wyzwania. Nie tylko sobie. Zachęć kumpli czy partnerkę do wspólnego startu. Dzięki wzajemnej motywacji i wspólnym dążeniu do celu, każdy trening będziesz traktował jak wyzwanie. Start w Men Expert Survival Race i zmierzenie się z innymi uczestnikami, będzie godnym ukoronowaniem przebytej drogi, a jeśli rozpoczniesz przygotowania już dziś, będzie też dobrą zabawą, o którą w tym wszystkim chodzi.

Rzuć wyzwanie i zarejestruj się już dziś na: www.survivalrace.pl. Na oficjalnej stronie zawodów znajdziesz również szczegółowe informacje o poszczególnych biegach, opis przeszkód oraz regulamin.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij