[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Toi-toi na wyłączność na zawodach - nowy pomysł zza oceanu

Koniec ze staniem w niekończącej się kolejce do toalety, kiedy do startu zostały tylko dwie minuty. Organizatorzy Medtronic Twin Cities Marathon (MTCM) zaproponowali biegaczom toi-toia na wyłączność. Niestety z tego luksusu skorzysta tylko jeden szczęściarz.

toi toi, Twin Cities Marathon, toaleta przed biegiem shutterstock.com

Doświadczonego biegacza poznasz po tym, że ma w zanadrzu anegdotę związaną z korzystaniem z toalety na zawodach. Nietrudno o nie, bo to najbardziej oblegane miejsca przed startem. Najpierw trzeba namierzyć - a to nie zawsze jest takie proste, jak się może wydawać. Potem musisz swoje odstać w kolejce, przebierając nogami, bo natura zaczyna dokręcać śrubę. Na szczęście, lub nie szczęście - zależy jak kto lubi, oczekiwanie umilają Ci toaletowe dyskusje. Po tych wszystkich atrakcjach i czasie, w jakim jesteś w stanie przebiec co najmniej 5 km, możesz w końcu wejść do kabiny. A to często też bywa niezapomnianym przeżyciem.

Kiedy widzisz te ciągnące się jak do lekarza kolejki, nieobce są też myśli: "A może jednak wytrzymam?". Ewentualnie zamieniasz się w Indianę Jonesa i podejmujesz próbę znalezienia innego miejsca, żeby sprawę załatwić. 

REKLAMA

Dlatego organizatorzy MTCM postanowili wyjść na przeciw potrzebom biegaczy. Wśród zawodników, którzy zarejestrują się w dniach 2-9 lutego, zostanie rozlosowany pakiet VIP. Składa się na niego toi-toi na wyłączność na starcie. Będą mogli skorzystać z niego też znajomi i przyjaciele szczęściarza. O ile oczywiście, będzie chciał się nim podzielić. Dodatkowo dostanie dwie wejściówki do namiotu VIP na mecie.

Dyrektor wykonawczy MTCM - Virginia Brophy Achman - zaznaczyła, że rozumieją biegaczy. Postarają się wszystkim zapewnić łatwy i szybki dostęp do toalet, ale jedna osoba będzie mogła poczuć się wyjątkowo. W końcu będzie miała własny tron.

Rejestracja rusza za kilka godzin, więc fani biegu z pewnością już powoli rozgrzewają komputery. 

Medtronic Twin Cities Marathon jest organizowany od 1982 roku i często nazywa się go "Najpiękniejszym miejskim maratonem w Ameryce". Wszystko dzięki trasie, która rozpoczyna się w centrum Minneapolis, biegnie wokół czterech jezior, wzdłuż Mississippi i kończy się przy pięknym budynku senatu w Saint Paul. MTCM plasuje się także w TOP 10 największych amerykańskich maratonów. Co roku kończy go około 8,5 tys. biegaczy.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij