[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Runner's World

  • Biegi

  • Trail degli Eroi: Malowniczy bieg po Monte Grappa [zdjęcia, opis trasy]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Trail degli Eroi: Malowniczy bieg po Monte Grappa [zdjęcia, opis trasy]

Północne Włochy są bogate w ciekawe górskie trasy. Urlop w tamtych rejonach można połączyć ze startem w zawodach Trail degli Eroi. I od tej pory nazwa Grappa nie będzie kojarzyć się tylko z dobrym alkoholem robionym z pozostałości winogron.

Trail degli Eroi Zdjęcie z biegu Trail degli Eroi/fot. Paweł Kempa, Mirko Mottin

Trasa biegu górskiego Trail degli Eroi, prowadzi przepięknymi, górskimi ścieżkami przedgórza włoskich Alp i masywu Grappa. Punktem kulminacyjnym trasy z Bassano jest podbieg pod wzgórze Grappa (1775 m n.p.m.), na którym znajduje się cmentarz żołnierzy włoskich i austriackich poległych w pierwszej wojnie światowej. 

Cmentarz-mauzoleum jest dla Włochów tak ważny, jak dla nas Monte Cassino, a przebiegnięcie przez jego monumentalny teren stanowi duże przeżycie. Trasę biegu przetestował na własnej skórze i pokonał w 2014 roku redaktor Runner’s World - Paweł Kempa.

REKLAMA

„Co wyróżnia ten bieg: przede wszystkim malownicza trasa, otarcie się o historię, do tego genialna organizacja, świetna, niemal rodzinna atmosfera i wszechobecna włoska energia. Te elementy powodują, że kameralny, jeśli chodzi o liczbę uczestników, Trail degli Eroi warto wpisać do swojego kalendarza, łącząc start z urlopem w okolicach północnych Włoch czy Wenecji” – mówi Paweł Kempa.

Start z Bassano del Grappa, 27 września 2015 r. Do pokonania dystanse: Sky TdE (30 km), 1700D+, TdE (46 km), 2500D+, Ultra TdE (80 km) 4200D+. Rejestracja na: www.traildeglieroi.it

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij