[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Runner's World

  • Biegi

  • Trwają zgłoszenia do plebiscytu Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Trwają zgłoszenia do plebiscytu Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku

Do 24 stycznia możecie wysyłać propozycje biegowych imprez, które Waszym zdaniem powinny zostać nominowane w plebiscycie Ligi Biegowej. Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie, które potrwa do 18 lutego 2018. Partnerem medialnym plebiscytu jest Runner's World.

Plebiscyt Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017

Braliście w zeszłym roku udział w świetnej imprezie? Uważacie, że zawody, w których startowaliście, szczególnie wyróżniają się na tle pozostałych? Zgłoście je do Plebiscytu Ligi Biegowej na Biegową Imprezę Roku 2017.

Jeszcze przez 5 dni - do wtorku, 24 stycznia 2018 r. - czekamy na propozycje imprez, które Waszym zdaniem powinny zostać nominowane. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową, wysyłając je na adres info@ligabiegowa.pl (w tytule maila prosimy napisać "Plebiscyt").

REKLAMA

Plebiscyt na Biegową Imprezę Roku 2017 będzie obejmował następujące kategorie:

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 5 km

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – bieg na 10 km

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – półmaraton

  • Biegowa Impreza Roku 2017 - maraton

  • Biegowa Impreza Roku 2017 – kategoria Inne

Kategoria "Inne" obejmuje wszystkie imprezy biegowe, które rozgrywane są na "nietypowych" dystansach i których nie można zakwalifikować do kategorii pozostałych. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy po 5 imprez biegowych z każdej kategorii, które pojawiały się najczęściej w Waszych e-mailach. 29 stycznia ogłosimy głosowanie, które potrwa do 18 lutego i które ostatecznie rozstrzygnie zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Lista laureatów zostanie ogłoszona już 19 lutego.

Ponadto oprócz wytypowania zwycięzców poprzez głosowanie, dodatkowo zostanie zorganizowane Grand Prix Runner's World. Zwycięzcę tej kategorii wyłoni jury, składające się z dziennikarzy Runner's World, redaktora Ligi Biegowej oraz znanych postaci biegowego świata. Przewodniczącym jury będzie redaktor naczelny Runner's World, Marek Dudziński.

Partnerami Plebiscytu są magazyn Runner's World oraz portal Onet. Szczegóły dotyczące plebiscytu znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Ligi Biegowej.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij