[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Ultramaraton z "Grą o tron" - dosłownie!

60 odcinków, blisko 600 kilometrów, ponad 55 godzin biegu - oglądanie serialu "Gra o tron" może być ekstremalnym wyzwaniem nawet dla najzagorzalszych fanów serii.

Oglądanie seriali podczas biegania to nic nowego – wielu ludzi śledzi swoje ulubione produkcje, trenując na bieżni w domu lub fitness klubie. Ale fani „Gry o tron” z Włoch poszli o krok dalej i obejrzeli wszystkie odcinki tej popularnej serii w plenerze, goniąc ciężarówkę z przyczepionym do niej wielkim ekranem.

Za sprawą telewizji Sky i agencji reklamowej M&C Saatchi określenie „maraton serialowy” nabrało nowego znaczenia. Zamiast klasycznego oglądania odcinka za odcinkiem na wygodnej kanapie z ulubionymi przekąskami pod ręką obie firmy w ramach promocji najnowszego siódmego sezonu „Gry o tron” zaproponowały biegaczom „Maratron”, czyli ultramaraton, podczas którego na wielkim telewizorze przymocowanym z tyłu ciężarówki pokazane zostały wszystkie epizody sześciu poprzednich sezonów

 

REKLAMA

REKLAMA

Na pokonanie liczącego około 575 kilometrów dystansu z Rzymu do Mediolanu biegacze dostali 55 godzin i 28 minut, czyli dokładnie tyle, ile potrzeba, by obejrzeć wszystkie 60 odcinków „Gry o tron”. Trasę podzielono na etapy z przystankami w miejscowościach Montalcino, Massa, Carrara i Bobbio. W nocy jedynym źródłem światła dla biegaczy był blask bijący z ekranu telewizora.

Po dotarciu do mety uczestnicy biegu otrzymali jedyną słuszną z punktu widzenia fanów „Gry o tron” nagrodę – zostali zaproszeni na uroczystą premierę siódmego sezonu na zamku rodu Sforzów w Mediolanie.

GOT

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij