Urbanian Run Warsaw 2015 [zapowiedź wideo]

Jeśli biegasz swoimi ścieżkami, lubisz wyzwania i masz chęć przeżycia miejskiej przygody, a bieg uliczny to dla Ciebie za mało - 20 września weź udział w nowym biegu z przeszkodami -  Urbanian Run Warsaw 2015!

Urbanian Run Warsaw 2015 organizatorzy
fot. organizatorzy

Inspiracją do stworzenia trasy dla tego niecodziennego biegu jest samo miasto widziane z perspektywy biegacza. Schody, samochody, ściany, ławki, parki wyznaczają trasę jak i pomysły na przeszkody. Urbanian Run – to jedyna w swoim rodzaju trasa z przeszkodami w centrum miasta.

Zastanawiasz się, co jest najważniejszym warunkiem uczestnictwa w Urbanian Run?

Wystarczy niezła kondycja i chęć bycia częścią miejskiej przygody! Urbanian Run to sport, adrenalina i świetna zabawa w jednym. Przekonali się o tym już mieszkańcy kilku największych niemieckich miast, a teraz czas na Warszawę.

Pamiętaj, że koniec września to idealny moment na sprawdzenie swojej sezonowej kondycji. 20 września 2015 roku pobiegnij w Urbanian Run, sprawdzając swoje możliwości w biegu i pokonywaniu miejskich przeszkód.

Sprawdź się roli w miejskiego biegacza. 20 września 2015 dołącz do nas w Warszawie - to pierwsza tego typu imprezy w Polsce! #urbanianrunPL #miejskaprzygoda

www.urbanianrun.pl

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}