Warsaw Track Cup

Na stadionie warszawskiej Agrykoli odbędzie się kolejna edycja imprezy Warsaw Track Cup czyli zawodów na bieżni dla każdego. Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych zapraszają tych, którzy już na tartanie startowali, jak i nowych biegaczy oraz biegaczki.

Runner\'s World
Fot. sciezki-biegowe.pl

Zawody III edycji Warsaw Track Cup odbędą się we wtorek 6 września 2011 roku na stadionie warszawskiej Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9). Zostaną rozegrane biegi na dystansach: 1000, 1500 i 3000 metrów. Będą one świetną okazją do szybkościowego przetarcia przed dłuższymi biegami ulicznymi.

Pierwsza seria rusza o 20.15. Biuro zawodów otwarte jest od godziny 19.45. Na stronie www.sciezki-biegowe.pl rozpoczęły się już zapisy do mityngu. Opłata rejestracyjna wynosi 15 zł. Ze względu na unikalny charakter zawodów, obowiązuje limit 300 uczestników.


Co czeka na biegaczy? Bieg przy świetle jupiterów, muzyka w trakcie każdej serii, wsparcie trenerów Ścieżek Biegowych oraz doświadczonych fizjoterpeutów (Fizjoperfekt), elektroniczny pomiar czasu i mnóstwo dobrej zabawy. Każdy będzie mógł na własnych stopach bezpłatnie przetestować modele butów z jesiennej kolekcji Nike Running.

Uczestnicy mityngów Warsaw Track Cup biorą udział w końcowej klasyfikacji. Można zdobyć pamiątkowy medal, startując w cyklu 4 imprez  (9 maja, 21 czerwca, 6 września i 4 października). Wystarczy przebiec wszystkie 3 dystanse (np. w pierwszej imprezie 1000 m, w drugiej 1500 m , w trzeciej 3000 m, jedną z imprez można odpuścić lub poprawiać na niej wybrany dystans).

Prowadzona jest punktacja najszybszych zawodników w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych i rywalizacji drużyn. Ostatnie, finałowe zawody Warsaw Track Cup odbędą się 4 października. Szczegóły na specjalnej podstronie Warsaw Track Cup w serwisie www.sciezki-biegowe.pl.

REKLAMA
}