[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Warsaw Track Cup

Na stadionie warszawskiej Agrykoli odbędzie się kolejna edycja imprezy Warsaw Track Cup czyli zawodów na bieżni dla każdego. Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych zapraszają tych, którzy już na tartanie startowali, jak i nowych biegaczy oraz biegaczki.

Fot. sciezki-biegowe.pl

Zawody III edycji Warsaw Track Cup odbędą się we wtorek 6 września 2011 roku na stadionie warszawskiej Agrykoli (ul. Myśliwiecka 9). Zostaną rozegrane biegi na dystansach: 1000, 1500 i 3000 metrów. Będą one świetną okazją do szybkościowego przetarcia przed dłuższymi biegami ulicznymi.

Pierwsza seria rusza o 20.15. Biuro zawodów otwarte jest od godziny 19.45. Na stronie www.sciezki-biegowe.pl rozpoczęły się już zapisy do mityngu. Opłata rejestracyjna wynosi 15 zł. Ze względu na unikalny charakter zawodów, obowiązuje limit 300 uczestników.


Co czeka na biegaczy? Bieg przy świetle jupiterów, muzyka w trakcie każdej serii, wsparcie trenerów Ścieżek Biegowych oraz doświadczonych fizjoterpeutów (Fizjoperfekt), elektroniczny pomiar czasu i mnóstwo dobrej zabawy. Każdy będzie mógł na własnych stopach bezpłatnie przetestować modele butów z jesiennej kolekcji Nike Running.

Uczestnicy mityngów Warsaw Track Cup biorą udział w końcowej klasyfikacji. Można zdobyć pamiątkowy medal, startując w cyklu 4 imprez  (9 maja, 21 czerwca, 6 września i 4 października). Wystarczy przebiec wszystkie 3 dystanse (np. w pierwszej imprezie 1000 m, w drugiej 1500 m , w trzeciej 3000 m, jedną z imprez można odpuścić lub poprawiać na niej wybrany dystans).

Prowadzona jest punktacja najszybszych zawodników w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych i rywalizacji drużyn. Ostatnie, finałowe zawody Warsaw Track Cup odbędą się 4 października. Szczegóły na specjalnej podstronie Warsaw Track Cup w serwisie www.sciezki-biegowe.pl.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij