[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Women's Fitness Camp: cały fitness w jednym miejscu!

Najlepsi trenerzy, gwiazdy i 3 tysiące kobiet kochających fitness – już 8 czerwca na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się Reebok Women’s Fitness Camp, sportowe wydarzenie adresowane wyłącznie do kobiet.

Impreza została stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować dynamiczne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą znakomici trenerzy Les Mills i Reebok University.

Co czeka uczestniczki Women’s Fitness Camp?

REKLAMA

Przede wszystkim pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop. Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę, wzmacniające wszystkie mięśnie, jak również wybrane partie ciała. Na zakończenie odbędą się treningi rozciągające i relaksujące.

W harmonogramie eventu przewidziano również treningi niespodzianki, m.in. trening przygotowujący do zawodów, które po raz pierwszy pojawią się w Polsce już tego lata. Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.

Kiedy, jak i gdzie?

Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Koszt pakietu startowego to 59 zł, w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia w internetowym sklepie Eventim.pl.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Oprócz różnorodnych i dynamicznych treningów na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills "What is HIT training?" oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University.

Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl.

Partnerami Reebok Women’s Fitness Camp są Pure Jatomi, Reebok Univesity, Les Mills oraz Intersport.

R

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij