Women's Fitness Camp: cały fitness w jednym miejscu!

Najlepsi trenerzy, gwiazdy i 3 tysiące kobiet kochających fitness – już 8 czerwca na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się Reebok Women’s Fitness Camp, sportowe wydarzenie adresowane wyłącznie do kobiet.

Impreza została stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować dynamiczne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą znakomici trenerzy Les Mills i Reebok University.

REKLAMA

Co czeka uczestniczki Women’s Fitness Camp?

Przede wszystkim pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop. Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę, wzmacniające wszystkie mięśnie, jak również wybrane partie ciała. Na zakończenie odbędą się treningi rozciągające i relaksujące.

W harmonogramie eventu przewidziano również treningi niespodzianki, m.in. trening przygotowujący do zawodów, które po raz pierwszy pojawią się w Polsce już tego lata. Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.

Kiedy, jak i gdzie?

Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Koszt pakietu startowego to 59 zł, w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia w internetowym sklepie Eventim.pl.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Oprócz różnorodnych i dynamicznych treningów na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills "What is HIT training?" oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University.

Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl.

Partnerami Reebok Women’s Fitness Camp są Pure Jatomi, Reebok Univesity, Les Mills oraz Intersport.

R

Zobacz również:
Regeneracja to nie leniuchowanie, tylko najlepszy sposób na lepsze trenowanie, mniej kontuzji, więcej rekordów i więcej przyjemności z biegania. Sprawdzamy, które metody są najskuteczniejsze, a które są przereklamowane. Czy streczing i rolowanie się są nam potrzebne? Co i kiedy jeść, żeby odzyskać siły? Dla kogo kąpiele lodowe są OK? Co ze spaniem? Poznaj wyniki najnowszych badań i odpowiedzi na te pytania.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA