[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wybierz Biegowe Wydarzenie Roku

Fundacja Festiwal Biegów i firma ubezpieczeniowa PZU organizują konkurs z nagrodami dla Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku. Weź udział w głosowaniu i zgarnij voucher o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego.

Biegowe Wydarzenie Roku

Już ponad 100 wydarzeń zgłoszono do Biegowego Wydarzenia Roku - nagrody ustanowionej przez Fundację Festiwal Biegów. Idea promocji tej najprostszej formy aktywnego wypoczynku i nagradzania najlepszych biegów zyskała spore uznanie, czego najlepszym dowodem jest fakt, że partnerem akcji został PZU, który rozwija swój projekt zdrowotny i wciąż pokazuje zaangażowanie w promocję biegania.

Biegowe Wydarzenie Roku to tytuł dla organizatora biegu lub cyklu biegów, odbywających się w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 30 marca 2014 r. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 31 maja na festiwalbiegow.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 100 wydarzeń, na które od 1 czerwca do 3 września 2014 r. będą głosować czytelnicy portalu.

REKLAMA

Zwycięska impreza otrzyma tytuł Biegowego Wydarzenia Roku oraz nagrodę w wysokości 100 000 zł. Wszyscy uczestnicy głosowania wezmą udział w losowaniu 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł, na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

W ramach konkursu zostanie także przyznany tytuł Biegowego Dziennikarza Roku. Zwycięzca głosowania czytelników portalu festiwalbiegow.pl otrzyma nagrodę w wysokości 30 000 złotych, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Kandydatury można zgłaszać do 15 maja poprzez portal festiwalowy. Głosowanie potrwa od 1 czerwca do 3 września 2014 r. Głosujący na Biegowego Dziennikarza Roku również mają szansę na zdobycie vouchera o wartości 500 zł.

Wręczenie obu nagród: Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego, czyli 5 września 2014 r. w Krynicy-Zdrój.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij