Wybierz Biegowe Wydarzenie Roku

Fundacja Festiwal Biegów i firma ubezpieczeniowa PZU organizują konkurs z nagrodami dla Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku. Weź udział w głosowaniu i zgarnij voucher o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego.

Biegowe Wydarzenie Roku Festiwal Biegów

Już ponad 100 wydarzeń zgłoszono do Biegowego Wydarzenia Roku - nagrody ustanowionej przez Fundację Festiwal Biegów. Idea promocji tej najprostszej formy aktywnego wypoczynku i nagradzania najlepszych biegów zyskała spore uznanie, czego najlepszym dowodem jest fakt, że partnerem akcji został PZU, który rozwija swój projekt zdrowotny i wciąż pokazuje zaangażowanie w promocję biegania.

Biegowe Wydarzenie Roku to tytuł dla organizatora biegu lub cyklu biegów, odbywających się w okresie od 1 stycznia 2013 r. do 30 marca 2014 r. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 31 maja na festiwalbiegow.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 100 wydarzeń, na które od 1 czerwca do 3 września 2014 r. będą głosować czytelnicy portalu.

Zwycięska impreza otrzyma tytuł Biegowego Wydarzenia Roku oraz nagrodę w wysokości 100 000 zł. Wszyscy uczestnicy głosowania wezmą udział w losowaniu 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł, na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

W ramach konkursu zostanie także przyznany tytuł Biegowego Dziennikarza Roku. Zwycięzca głosowania czytelników portalu festiwalbiegow.pl otrzyma nagrodę w wysokości 30 000 złotych, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Kandydatury można zgłaszać do 15 maja poprzez portal festiwalowy. Głosowanie potrwa od 1 czerwca do 3 września 2014 r. Głosujący na Biegowego Dziennikarza Roku również mają szansę na zdobycie vouchera o wartości 500 zł.

Wręczenie obu nagród: Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego, czyli 5 września 2014 r. w Krynicy-Zdrój.

RW

REKLAMA
}