[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Runner's World

  • Biegi

  • Wyjątkowy numer startowy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton na aukcji charytatywnej!

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Wyjątkowy numer startowy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton na aukcji charytatywnej!

Zapisy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton ruszają dopiero 1 stycznia, ale już teraz możesz zapewnić sobie miejsce na liście startowej czerwcowego biegu. Dyrektor biegu podarował bowiem pakiet startowy nr 111 na aukcję charytatywną, z której dochód w całości przekazany zostanie podopiecznym Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Wylicytuj dla dzieci numer startowy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton!

Licytację organizuje nieformalna grupa Drużyna od Robienia Cudów, która od dwóch lat we współpracy ze Stowarzyszeniem „Karkonoskie Iskierki” wspiera Dom Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie. Siłą napędową tej liczącej już ponad 2 tysiące osób facebookowej społeczności jest Nina Misiek, właścicielka jednej z wrocławskich szkół języka francuskiego, która w grudniu 2015 roku spontanicznie postanowiła zebrać pieniądze dla dzieci z tej placówki na mikołajkową wyprawę do kina.

"Na bilety i popcorn potrzebowaliśmy wtedy 330 złotych, a w ciągu pięciu dni w ramach akcji Kino Bambino udało się zebrać ponad 6,5 tysiąca. Oprócz biletów kupiliśmy za to dzieciakom telewizor, konsolę do gier, odtwarzacz DVD i kilka innych rzeczy – opowiada Nina Misiek. – To dało nam potężnego motywacyjnego kopa do organizacji kolejnych zbiórek, bo okazało się, że potrzeby Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie są przeogromne".

Przez dwa lata Drużyna od Robienia Cudów przeprowadziła 11 akcji, dzięki którym udało się m.in. wysłać wszystkie dzieci na kolonie, skompletować dla nich wyprawki szkolne i zakupić dla Domu Dziecka sporo niezbędnego wyposażenia: sprzętu AGD, sprzętu sportowego itp.

W tej chwili w ramach akcji Kino Bambino 3 na facebookowej stronie Drużyny od Robienia Cudów trwa kilkadziesiąt aukcji. Cel: oprócz kolejnej wycieczki do kina i mikołajkowych prezentów dla dzieci, zgromadzenie środków na pilny remont bardzo zaniedbanego budynku Domu Dziecka. Nina Misiek ma nadzieję, że dzięki licytacji pakietu startowego na 6. Nocny Wrocław Półmaraton do puli trafi spora kwota pieniędzy.

"Biegacze to społeczność ludzi wielkiego serca i liczymy na to, że chętnie wezmą udział w licytacji, nie szczędząc grosza podczas walki o ten numer startowy – mówi liderka Drużyny od Robienia Cudów. – Cena wywoławcza to 100 złotych, czyli tyle, ile pakiet startowy kosztował w tym roku, ale wierzymy, że po aukcji na koncie Stowarzyszenia »Karkonoskie Iskierki« znajdzie się wielokrotność tej sumy".

Dlaczego na licytację (bezpośredni link: fb.com/groups/DruzynaCudow/licytacje/numer-startowy) trafił akurat pakiet startowy numer 111?

"Właśnie tyle tysięcy złotych udało nam się dotychczas zebrać podczas wszystkich poprzednich akcji" – wyjaśnia Nina Misiek, nie ukrywając, że za rok chciałaby wystawić na aukcji co najmniej numer 222.

REKLAMA

REKLAMA

Wylicytuj dla dzieci numer startowy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton!

Przyszłoroczny, 6. Nocny Wrocław Półmaraton, zgodnie z tradycją, odbędzie się w trzecią sobotę czerwca, czyli 16 czerwca. Biegacze wystartują o godzinie 22:00 z kompleksu Stadionu Olimpijskiego, pobiegną ulicami centrum stolicy Dolnego Śląska, a finiszować będą na mecie przed wyremontowaną trybuną stadionu.

Co roku impreza ma inny motyw przewodni - tym razem, po wrocławskich mostach, muzyce klasycznej i filmach, będzie to epoka muzyki disco i lat 70., 80. i 90. Ustalony limit numerów startowych wynosi 12 tysięcy. Impreza cieszy się rosnącą z roku na rok popularnością – podczas ostatniej edycji lista startowa została zamknięta już cztery miesiące przed zawodami.

Pakiet startowy nr 111 można licytować w komentarzach pod postem na grupie Drużyna od Robienia Cudów. Aukcja zakończy się 1 grudnia o północy.

Zobacz także: 

NM

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij