Wystartował Ranking Biegacza Runner's World

Runner's World stworzył ranking dla wszystkich startujących w zawodach. To strona, gdzie pochwalisz swoimi wynikami, zdjęciami i podzielisz opowieściami ze startów. Zarejestruj się już dzisiaj i sprawdź swoją aktualną lokatę w Rankingu Biegacza.

ranking biegacza, zwycięstwo, wygrana, ręce w górze Rodale Images
Rodale Images

My amatorzy, biegamy dla siebie, nie dla wyników. Ale miło, kiedy postępy widać nie tylko w samopoczuciu, wyglądzie, ale też na zegarze za linią mety. Poza tym, chcąc nie chcąc, każda nasza rozmowa, prędzej czy później, schodzi na życiówki. I niby nikt nie zbiera rekordów, ale jednym tchem wymienia najlepsze wyniki na każdym dystansie. Dlatego oddajemy w Twoje ręce Ranking Biegacza.

Kilka słów o tym, jak to działa:

Wyniki

Dodajemy tylko rezultaty uzyskane na zawodach, ok? Nie liczą się życiówki zarejestrowane przez aplikacje sportowe itd. Różnie z ich pomiarami bywa. Już niejeden na ścieżce wokół domu pobił rekord Polski. Liczą się tylko oficjalne wyniki, a za te uznajemy osiągnięte na imprezie z pomiarem czasu.

Rankingi

Po wprowadzeniu swoich danych, znajdziesz się automatycznie w głównych rankingach w kategorii open, dla kobiet i mężczyzn. Działa to identycznie, jak oglądanie wyników po zawodach. Widzisz imię, nazwisko, wiek, miejscowość i wynik biegacza. Możesz też podejrzeć jego zdjęcie i zajrzeć na profil.

Twój własny ranking

Oprócz rankingów głównych, możesz wygenerować własny przez opcję: "dodaj nowy ranking". Dzięki temu sprawdzisz, jakie miejsce masz wśród swoich rówieśników, mieszkańców swojego powiatu czy województwa. Jest spora szansa, że jest kategoria, w której będziesz na pierwszym miejscu.

Imprezy

Wyniki dodajemy dla zawodów na dystansach od 5 km do maratonu. Korzystając z okazji możesz ocenić imprezę, gdzie wybiegałeś dany czas. Oceniasz organizatorów lub własną dyspozycję, a w opisie wyjaśnij, dlaczego jedne zawody zasługują na 5, a inne na 2 gwiazdki. Dodawaj wszystkie wyniki, nie tylko rekordowe! Na swoim profilu w ramce zawody posortujesz je według czasu, tempa lub terminu. Zobaczysz, jak na tacy swoje postępy.

Zdjęcia

Pochwal się też zdjęciami, jakie udało Ci się zrobić na treningu lub zawodach. Masz fotkę, jak stoisz na podium jakiś zawodów? Koniecznie wrzuć na profil przez opcję "dodaj zdjęcie". Jako profilowe ustaw jakąś biegową fotę. Nie zasłaniamy się za grafikami czy czyimiś fotkami. Tak jak na ścieżkach biegowych nie chowamy się za maskami.

Profil

Wypełnił zakładkę "o mnie" przy rejestracji lub później, edytując profil. To miejsce, gdzie dodasz link do bloga lub opiszesz swoją biegową historię. Kto wie, może niektóre trafią potem na łamy RW.

Komunikacja między biegaczami

Przeglądając ranking masz dostęp do stron poszczególnych biegaczy. Jeżeli chcesz komuś pogratulować nowej życiówki, świetnych zdjęć lub umówić się na trening w waszej miejscowości, napisz do niego prywatną wiadomość przez "kontakt z biegaczem".

Na tablecie i w komórce

Z tych wszystkich funkcji możesz korzystać na komputerze, ale też na wszystkich urządzeniach przenośnych, czyli życiówkę zaktualizujesz w dwie sekundy po jej ustanowieniu. Wiadomo przecież, że to nie może czekać. Niech wieść idzie w świat.

Ranking Biegacza to narzędzie, które może być dla Ciebie dodatkowym motywatorem do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Ale przede wszystkim okazją do spotkania nowych znajomych, z którymi podzielisz się swoją pasją.

Do zobaczenia na trasie!

Przejdź do: Rankingu Biegacza Runner's World

Zobacz również:
REKLAMA
}