[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wyzwanie RW: wersja reżyserska

Z dumą prezentujemy wam film z półmaratonu w Pile. Zobaczycie na nim jak uczestnicy Wyzwania RW walczyli z trasą, z czasem i ze swoimi słabościami. I jak, przy naszej skromnej pomocy, wyszli z tych prób zwycięsko. 

Fot. Tomasz Woźny

W strefie Runner's World ruch zaczął się już rano. Uczestnicy otrzymali pakiety startowe i koszulki Reebok, przeprowadziliśmy też wspólną rozgrzewkę. Każdy mógł poznać swoich trenerów i poprosić ich o ostatnie wskazówki. Potem uczestnicy ruszyli na start, po którym - mimo naszego towarzystwa - byli zdani już tylko na siebie. Na trasie załoga Runner's World towarzyszyła im w komplecie: półmaraton skończyli również Marek Dudziński, Paweł Kempa i Jacek Urbanowicz oraz wszyscy trenerzy. 

Na muzułmanów, którzy polegną w walce o wiarę, czeka raj pełen pięknych hurys. Uczestnicy Wyzwania RW nie musieli ginąć w walce (wszyscy zostali zwycięzcami!), żeby dostać się do biegowego raju. Za linią mety czekała na nich strefa VIP, a w niej izotoniczne napoje, relaksujące masaże i świetne towarzystwo. 

Wszystkim uczestnikom akcji gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział. Kolejne Wyzwanie RW już w przyszłym sezonie!

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij