Wyzwanie RW: wersja reżyserska

Z dumą prezentujemy wam film z półmaratonu w Pile. Zobaczycie na nim jak uczestnicy Wyzwania RW walczyli z trasą, z czasem i ze swoimi słabościami. I jak, przy naszej skromnej pomocy, wyszli z tych prób zwycięsko. 

Runner\'s World
Fot. Tomasz Woźny

W strefie Runner's World ruch zaczął się już rano. Uczestnicy otrzymali pakiety startowe i koszulki Reebok, przeprowadziliśmy też wspólną rozgrzewkę. Każdy mógł poznać swoich trenerów i poprosić ich o ostatnie wskazówki. Potem uczestnicy ruszyli na start, po którym - mimo naszego towarzystwa - byli zdani już tylko na siebie. Na trasie załoga Runner's World towarzyszyła im w komplecie: półmaraton skończyli również Marek Dudziński, Paweł Kempa i Jacek Urbanowicz oraz wszyscy trenerzy. 

Na muzułmanów, którzy polegną w walce o wiarę, czeka raj pełen pięknych hurys. Uczestnicy Wyzwania RW nie musieli ginąć w walce (wszyscy zostali zwycięzcami!), żeby dostać się do biegowego raju. Za linią mety czekała na nich strefa VIP, a w niej izotoniczne napoje, relaksujące masaże i świetne towarzystwo. 

Wszystkim uczestnikom akcji gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział. Kolejne Wyzwanie RW już w przyszłym sezonie!

 

REKLAMA
}