[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zbliża się I Jeleniogórski Bieg Niepodległości

W Jeleniej Górze po raz pierwszy będzie można uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na sportowo. 11 listopada punktualnie o godz. 11 z Placu Ratuszowego wystartuje atestowany bieg na 10 km. Mamy dla Was 15 pakietów startowych na ten bieg!

I Jeleniogórski Bieg Niepodległości I Jeleniogórski Bieg Niepodległości

Zawodnicy spod budynku jeleniogórskiego magistratu wyruszą przez ul. 1 Maja, Wojska Polskiego i Wolności w kierunku uzdrowiska Cieplice, by po 10 kilometrach biegu zameldować się na mecie zlokalizowanej w Parku Zdrojowym. Trasa Biegu Niepodległości posiada atest PZLA i liczy, co do centymetra, 10 km.  

Bazą Biegu będą Termy Cieplickie, do których każdy z uczestników otrzyma wejściówkę, tam też będzie mieścić się biuro biegu, depozyt i zaplecze sanitarne dla uczestników. Organizator zapewnił również uczestnikom i osobom towarzyszącym bezpłatną komunikację miejską z Term Cieplickich na Plac Ratuszowy, czyli miejsce startu.

REKLAMA

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę biegową Biegu Niepodległości a na mecie medal za ukończenie biegu, ciepły posiłek i pamiątkowy dyplom z uzyskanym wynikiem. Impreza odbywa się pod patronatem magazynu "Runners World", który będzie również dostępny dla wszystkich uczestników biegu.

Poza biegiem głównym, odbędą się zawody towarzyszące dla dzieci i młodzieży zlokalizowane w pobliżu mety w Parku Zdrojowym w Cieplicach.

Ciekawostką Biegu Niepodległości będzie losowanie nagród wśród wszystkich zgromadzonych, po dekoracjach zwycięzców, każdy kto będzie miał odrobinę szczęście może wygrać cenną nagrodę, w tym kamerę sportową, aparaty fotograficzne i inne akcesoria przydatne biegaczom.

Bieg Niepodległości to zdrowa, sportowa alternatywa dla uczczenia 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Formularz zapisów, regulamin i trasę biegu można znaleźć na stronie www.superbieg.pl.

Pakiety startowe do wygrania!

Już jutro popołudniu na facebookowym profilu Runner's World wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie aż 15 pakietów startowych do I Jeleniogórskego Biegu Niepodległości. Dołącz do naszych fanów na FB i nie przegap szansy na zdobycie nagrody!

RW

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij