[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Zdobądź Koronę Polskich Półmaratonów 2014!

Biegacz w koronie? Dlaczego nie! Polskie Stowarzyszenie Biegów przyznaje odznaczenia za pokonanie 5 półmaratonów w ciągu roku kalendarzowego. W akcji bierze udział 11 zawodów z całej Polski. Zobacz, jakie trzeba spełnić wymagania, żeby zdobyć "KPP" w 2014 roku.

Korona Polskich Półmaratonów Takie medale otrzymali Ci biegacze, którzy w ubiegłym roku zdobyli Koronę Polskich Półmaratonów (fot. RW)

Półmaratony to po biegach na 10 km najpopularniejsze zawody w Polsce. W związku z tym Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z Wojskowym Klubem Biegacza "Meta" w Lublińcu zachęca biegaczy do zdobycia Korony Polskich Półmaratonów, czyli zaliczenia 5 z 11 polskich "połówek" wytypowanych do tego projektu. Właśnie opublikowany został regulamin "KPP" na 2014 rok.

"Od kilku lat funkcjonuje w Polsce Korona Polskich Maratonów - tłumaczy Henryk Paskal, prezes Polskiego Stowarzyszenia Biegów. - Chcieliśmy zaproponować formułę odpowiadającą na coraz większe zainteresowanie krótszego dystansu. Dobór zawodów nie jest przypadkowy. Staraliśmy się je dobrać w taki sposób, żeby biegacz zaliczył różne rejony naszego kraju. Już poprzednia edycja, która wystartowała w czerwcu 2013 roku, pokazała, że dzięki temu przedsięwzięciu na starcie zawodów pojawia się od kilkudziesięciu do kilkuset zawodników, którzy właśnie podjęli nasze wyzwanie".

REKLAMA

W drodze po Koronę Polskich Półmaratonów biegacze mają do wyboru 11 półmaratonów (zobacz pełną listę z terminami półmaratonów na końcu artykułu). Wyzwanie polega na ukończeniu 5 zawodów w ciągu jednego roku kalendarzowego, przy czym konieczne jest zaliczenie co najmniej:

- jednego półmaratonu z dwóch: Półmaratonu Warszawskiego lub Półmaratonu Poznań,

- jednego z czterech półmaratonów w Sobótce, Białymstoku, Grodzisku Wielkopolskim i Pile,

- jednego z pięciu półmaratonów w Żywcu, Wałbrzychu, Gnieźnie, Szamotułach i Kościanie.

Komu uda się spełnić te wymagania, powinien na koniec wypełnić wniosek, który można pobrać ze strony internetowej PSB, a następnie wysłać go pocztą elektroniczną na adres: wkbmeta@tlen.pl lub tradycyjną na adres: Wojskowy Klub Biegacza Meta, ul. Sobieskiego 35, 42-700 Lubliniec. Trzeba również uiścić opłatę w wysokości 25 zł na konto WKB "Meta".

Wniosek należy wysłać do 31 grudnia 2014 roku. Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu otrzymanego wniosku, PSB nazwiska wyróżnionych biegaczy przedstawi na swojej stronie internetowej. Zdobywcy "KPP" otrzymają pamiątkowy medal w etui, który zostanie wysłany pocztą w terminie do 15 lutego.

Szczegółowe zasady otrzymania medalu za zdobycie Korony Maratonów Polskich znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie PSB.

Zawody zaliczane do Korony Polskich Półmaratonów 2014:

Półmaraton Ślężański - Sobótka (22 marca 2014)

Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego - Żywiec (30 marca 2014)

Półmaraton Warszawski - Warszawa (30 marca 2014)

Poznań Półmaraton - Poznań (6 kwietnia 2014)

Białystok Półmaraton - Białystok (11 maja 2014)

Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wlkp. (8 czerwca 2014)

Półmaraton Wałbrzych - Wałbrzych (24 sierpnia 2014)

Półmaraton Philipsa - Piła (7 września 2014)

Półmaraton Lechitów - Gniezno (14 września 2014)

Półmaraton Samsunga - Szamotuły (19 października 2014)

Półmaraton Kościański - Kościan  (9 listopada 2014)

RW

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij