[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Zestawy startowe dla uczestników Sky Tower Run 2015 są już gotowe

W maju odbędzie się II edycja Sky Tower Run 2015. Z tej okazji organizatorzy przygotowali sportowe akcesoria dla wszystkich biegaczy oraz sympatyków sportu, którzy wezmą udział w biegu na 49. piętro kompleksu biurowo-handlowego Sky Tower we Wrocławiu.

pakiet startowy, sky tower, materiały prasowe

A co znajdzie się w pakiecie startowym? Na wszystkich uczestników biegu Sky Tower Run 2015 czekać będą wyjątkowe, bo limitowane koszulki oraz skarpety techniczne.

Ponadto miłośnicy biegania otrzymają polskie wydanie największego na świecie magazynu Runner’s World. Znajdą tam nie tylko cenne porady i informacje o bieganiu, ale również proste sposoby na poprawę kondycji i zdrowe odżywianie.

Wszystkie gadżety dla biegaczy zapakowane będą w poręczny worek sportowy ufundowany przez Mazda Jaremko. To jednak nie koniec niespodzianek. Worek zapełni się także gadżetami i upominkami od sponsorów i partnerów wydarzenia.

„Najdzielniejsi i najwytrwalsi uczestnicy biegu, którzy pokonają 1142 schody i zdobędą wieżę Sky Tower, otrzymają na mecie pamiątkowe medale II edycji biegu Sky Tower Run 2015. Osoba, która uzyska najlepszy czas wbiegając na 49 piętro zdobędzie nagrodę główną w wysokości 5 tysięcy złotych. Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i zabawy” – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Galerii Handlowej Sky Tower.

Opłata startowa w biegu Sky Tower Run 2015 wynosi 45 złotych. Aby zapisać się na bieg, wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową pod linkiem: www.galeria.skytower.pl/run.html

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij