Znamy datę i stylistykę 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu!

Znamy już datę 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu! Bieg wystartuje, zgodnie z tradycją, w trzecią sobotę czerwca (16.06.) o godzinie 22:00 z kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Trasa biegu po raz kolejny zapewni wyjątkowe widoki i dodatkowe atrakcje wszystkim uczestnikom, a finisz zostanie umiejscowiony ponownie przed wyremontowaną trybuną stadionu.

Znamy datę i stylistykę 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu! organizatorzy
fot. organizatorzy

- W naszych imprezach chcemy zachować pewne stale elementy, które sprawdziły się w dotychczasowych edycjach – wyjaśnia Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu. Są to między innymi: termin, umiejscowienie startu, czy od niedawna lokalizacja mety. Przede wszystkim jednak, wszystkie Nocne Wrocław Półmaratony wyróżniają się niesamowitą atmosferą – tego również nie zabraknie w czerwcu przyszłego roku. Staramy się za to co roku zmieniać motyw przewodni. Tym razem, po mostach, muzyce klasycznej i filmach, będzie to epoka muzyki disco i lat 70, 80 oraz 90 – zapowiada Gęstwa.

REKLAMA

Zapisy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton zostaną otwarte 1. stycznia 2018r. Więcej szczegółów już niebawem, wszystkie informacje będzie można znaleźć na stronie www.pol.wroclawmaraton.pl oraz na fanpage’u Maratonu Wrocławskiego na Facebooku.

Zobacz również:
Określenie, jak ciężki był dla Ciebie trening, pozwoli Ci wycisnąć z biegania jeszcze więcej. Temu służy subiektywna ocena poziomu odczuwalnego wysiłku - wskaźnik, który pełniej niż suche dane liczbowe opisuje Twój trening i umożliwia lepszą kontrolę pracy, którą wykonujesz podczas każdej sesji. Zobacz, jak może Ci pomóc robić szybsze i większe postępy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA