Konkurs sponsorują:

Nagrody:

Zestaw kosmetyków Duetus

Najnowsza marka DUETUS firmy SYLVECO - innowacyjna linia kosmetyków unisex (dla niej i dla niego), czyli dla każdego, kto boryka się z problemami cery tłustej, mie-szanej, łojotokowej, trądzikowej, problematycznej.

DUETUS to unikatowe połączenie substancji aktywnych o działaniu przeciwtrądzikowym i regulują-cym pracę gruczołów łojowych, bez jednoczesnego wysuszania skóry, które mogłoby dodatkowo zaostrzyć niechciane zmiany. W skład kosmetyków DUETUS wchodzą m. in.: węgiel aktywny, olej z konopi, olej z czarnuszki, ekstrakt ziołowe, kwasy AHA, BHA, PHA.

DUETUS to również kosmetyki antysmogowe (anti-pollution) chroniące przed zanieczyszczeniami i negatywnym działaniem składników toksycznych (metale ciężkie, gazy) występujących w środowi-sku. Produkty takie charakteryzują się występowaniem w składzie kompleksów naprawczych, anty-oksydacyjnych, silnie regeneracyjnych i ochronnych.

Kosmetyki dla Dwojga o silnym działaniu oczyszczającym i ochronnym, w dodatku posiadające w 100% naturalny, roślinny skład - to właśnie DUETUS!