[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Grillowany kurczak z warzywami - przepis dla biegacza

Mięso z kurczaka to przyjaciel sportowców. Jest lekkie, szybkie w przygotowaniu i zawiera m.in. naturalne, niskonasycone tłuszcze. Można je przyrządzić na wiele różnych i pysznych sposobów. Wypróbuj przepisu na drób z warzywami z grilla.

przepis dla biegacza, przepis na kurczaka, przepis na drób, grillowany kurczak Pomysł na kurczaka / fot. George Nazmi Bebawi/shutterstock.com

Grillowany kurczak to szybkie danie, które naładuje Twoje zmęczone mięśnie potrzebną im dawką białka.

Składniki:

REKLAMA
  • 3 małe piersi z kurczaka
  • 1 średnia czerwona papryka
  • 1 mała zielona papryka
  • 1 średnia cebula
  • 1 duża marchew
  • 1 chińska kapustka
  • 2 ząbki czosnku
  • 1-2 łyżki chili
  • 2 kubki kuskus
  • wrząca woda

Przygotowanie:

Posiekaj kurczaka w paski, rozgnieć czosnek i wymieszaj z chili. Uzyskaną mieszanką przypraw kurczaka, następnie pokrój wszystkie warzywa w kawałki. Rozgrzej patelnię grillową. Wsyp kuskus do miski i zalej wrzącą wodą; warzywa i kurczaka wrzuć na patelnię i gotuj, aż rozmiękną. Spulchnij kuskus widelcem i dodaj pieprz. Na talerz nałóż kuskus, a na wierzch wyłóż kurczaka z warzywami i podaj na stół.

Wartości odżywcze: energia 536 kcal białko 44 g węglowodany 64 g tłuszcz 12 g błonnik 6 g

RW 11/2011

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij