Kulki mocy - energetyczna przekąska od Dobrej Kalorii

Kulki mocy z wytrawnym kakao, słodkimi daktylami i olejkami owocowymi: pomarańczowym i limonkowym – to słodka przekąska w zupełnie nowym wydaniu od Dobrej Kalorii, marki tworzonej przez rodzinną firmę z Częstrochowy. Są w 100% naturalne i nie ma w nich dodatku cukru.

"Kulki z nutą limonki i pomarańczy to taka nasza, zdrowsza wersja trufli. To produkt, który wręcz rozpieszcza podniebienie - mówi o nowościach Karolina Kubara, współwłaścicielka marki Dobra Kaloria. - Wewnątrz miękkie, lekko wilgotne, obsypane wytrawnym kakao w dwóch smakach, które osiągnęliśmy dzięki dodaniu naturalnych olejków owocowych. Olejki, które stosujemy, są wyciskane ze skórek pomarańczy i limonek, dzięki czemu osiągnęliśmy intensywny smak i zapach w naturalny sposób, bez sztucznych aromatów".

Kulki, tak jak wszystkie produkty Dobrej Kalorii, poza przyjemnością, dostarczają także cennych składników odżywczych – są źródłem żelaza i magnezu oraz zawierają wysoką zawartość błonnika i potasu.

Nie ma w nich dodatku cukru, a ich słodycz wynika wyłącznie z daktyli. Charakteryzuje je też w 100% naturalny, prosty skład w którym znalazły się: daktyle, migdały, orzechy nerkowca, kakao, wiórki kokosowe oraz olejki: limonkowy lub pomarańczowy, w zależności od wersji smakowej. Są to produkty typu RAW, co oznacza że ich produkcja przebiega w temperaturze poniżej 42°C, dzięki czemu nie tracą cennych wartości odżywczych podczas obróbki termicznej.

Kulki mocy oferowane są w wygodnych opakowaniach typu doypack, dzięki czemu świetnie sprawdzają się jako przekąska do torebki. Pierwszą siecią, która wprowadziła je do swojej oferty, jest sieć drogerii Rossmann.

DK

}