MOWI: łosoś z żyłką biegacza

Czego trzeba, by dobrze biegać?  Dobrego treningu, wytrwałości, nastawienia… to jasne. Ale odpowiednia regeneracja i to, czego dostarczamy swojemu organizmowi w tym, co jemy, ma kluczowe znaczenie. To stąd czerpiemy energię - dosłownie i w przenośni,  dlatego warto jeść tylko rzeczy dobre - wszyscy to wiemy. Ale czy "dobre" oznacza tylko "smaczne" albo "pożywne"?

Dobrze się składa, że z norweskich arktycznych wód na polski rynek przypłynął MOWI – łosoś przepełniony dobrem.

Zacznijmy od… mety. Po treningu kluczowa jest regeneracja mięśni i ścięgien, których głównym materiałem budulcowym jest kolagen, a łosoś to świetne źródło kolagenu. Jak rozpoznać gatunek, który jest w niego bogaty? To nie jest trudne!

Przyjrzyj się, jak wyraźne są charakterystyczne jasne linie na filecie łososia - to właśnie żyłki kolagenu. Im wyraźniejsze, tym go więcej. Na łososia MOWI wystarczy rzucić okiem, by wiedzieć, że będzie dobry dla przetrenowanych ścięgien i pomoże uporać się z ich mikrouszkodzeniami.

Gdy jesz pysznego łososia MOWI, od razu dostarczasz swoim ścięgnom budulca (zwłaszcza, jeśli masz już więcej niż 25 lat - od tego czasu w naszym ciele kolagenu ubywa!), ale też witamin B12, E i D oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 w sporych ilościach (to ważne, bo Omega-3 dobrze wpływa na Twój mózg, odpowiadający za koordynację, uwagę, motywację i... wyniki).

A dlaczego mówimy, że MOWI jest przepełniony dobrem? Raz, że świetnie go karmimy - specjalną karmą o wysokiej zawartości składników pochodzenia morskiego. Dwa, że dbamy o niego i o morze - nie dostaje antybiotyków (więc ty też ich nie jesz) i żyje w sposób przyjazny środowisku naturalnemu (MOWI posiada restrykcyjny atest ASC).

Dietę i dystans, jaki każdy MOWI przebiegł od narodzin aż do Twojego talerza, możesz sprawdzić sam, skanując kod QR na opakowaniu.

Wierzymy, że całe dobro, które dajemy MOWI, wróci Ciebie na talerzu - biegiem. Smacznego!

M

Advertisement