[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Przepis dla biegacza: Koktajl z owoców sezonowych

Sportowe batony są świetne, jeśli akurat nie masz możliwości przygotowania żadnej przekąski samodzielnie. Ale jeśli znajdziesz czas, to nie ma nic lepszego niż orzeźwiający koktajl. Oto przekąska, która podładuje Twoje akumulatory i ułatwi regenerację po treningu.

Przepis dla biegacza: Koktajl z owoców sezonowych fot. Michael Lavine/ Joseph De Leo

Latem najlepiej wrzucić do miksera napakowane witaminami świeże owoce, zimą - równie dobre będą mrożone. Wykorzystaj niskotłuszczowe źródło białka: naturalny jogurt, mleko sojowe lub migdały, ponieważ takie produkty dają uczucie sytości i ułatwiają odbudowę uszkodzonych podczas treningu tkanek mięśniowych.

Tego potrzebujesz:

REKLAMA
  • 1/2 kubka owoców sezonowych (owoce leśne, maliny, truskawki itp.)
  • 3/4 kubka naturalnego, odtłuszczonego jogurtu
  • kubek mleka sojowego
  • 6 migdałów
  • łyżka miodu (opcjonalnie)

Przygotowanie:

Obierz owoce, jeśli jest to konieczne, i pokrój je na drobne kawałki. Włóż wszystkie składniki do blendera i zmiksuj je na gładką masę. Przelej koktajl do schłodzonych szklanek. Jeśli jest gorąco, możesz dodać do niego przed zmiksowaniem kilka kostek lodu lub zamrożone owoce.

Energia: 170 kcal, białka: 12 g, węglowodany: 19 g, tłuszcze 6 g

Więcej przepisów na koktajle:

» Przepisy na koktajle: Szybkie napoje pełne mocy

» Przepis dla biegacza: Koktajl z bananów, wiśni i jogurtu

» Przepisy dla biegacza: 6 pomysłów na zdrowe koktajle

RW 04/2008

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij