[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Sorbet: ochłoda na wyciągnięcie ręki [PRZEPIS]

Orzeźwiające, zimne i soczyste. W tej miseczce jest wszystko, o czym marzysz po gorącym biegu. Schłodzone napoje (sorbet to w końcu zmrożone picie) obniżają temperaturę ciała, aktywując brunatną tkankę tłuszczową, spalającą kalorie.

Sorbet: ochłoda na wyciągnięcie ręki [PRZEPIS] fot. shutterstock.com

Przed treningiem rozgrzewka, po biegu schłodzenie. A w upalne dni lody dla ochłody są wskazane i przed, i po (wiwat!). Najlepiej takie, które nie są zapakowane w folię, napakowane kolorową chemią i cukrem. Czyli domowe, z sezonowych owoców.

Ślinka cieknie?

REKLAMA

Zmiksuj sobie taką przekąskę na patyku. Zblenduj na gładką masę 400 g truskawek i 200 g arbuza pokrojonych w kostkę, 50 ml soku z limonki i startej skórki z 1 limonki oraz 1 łyżkę miodu. Masę przełóż do foremek na lody i wsadź do zamrażalnika na 3 godziny. W zależności od wielkości foremek powstanie plus minus 8 lodów, a każdy z nich będzie miał ok. 30 kcal. Te napakowane antyoksydantami zimne lizaki pomogą obniżyć temperaturę ciała, a przy okazji dostarczą Ci węglowodanów, niezbędnych do regeneracji, oraz likopenu, który chroni skórę przed szkodliwym UV.

RW 06/2016 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij