[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Zdrowy fast food dla biegacza. 4 smaczne przepisy

Połykanie nawet setek kilometrów w miesiącu i szczypta sprintów do treningu nie są przepustką do opychania się fast foodami. Możesz pozwolić sobie na potrawy z barów szybkiej obsługi, pod warunkiem że przyrządzisz je samodzielnie w domu.

dieta biegacza, zdrowy fast food, domowy fast food Zrób w domu zdrowy fast food / fot. Rodale Images

Można połączyć zamiłowanie do fast foodów ze zdrowym odżywianiem. Wystarczy, że przygotujesz sobie popularne dania w domu. Przekonasz się, że są nie tylko lepsze dla Twojej formy, ale przede wszystkim smaczniejsze. 

4 popularne fast foody w domowej odsłonie

Ryba z frytkami w zdrowej wersji

Doskonała alternatywa dla popularnej fish and chips, czyli smażonej ryby z frytkami. Złota panierka, słodki łosoś i buraczki. Wypróbuj nasz przepis »

REKLAMA

Zdrowy domowy burger z indyka

W czasach burgerowej rewolucji na restauracje, w której serwuje się solidną bułę z mięsem można trafić na każdym kroku. Tylko po co, skoro zdrowym jedzeniem można się cieszyć także w domu? Wypróbuj nasz przepis »

Domowy kebab z jagnięciny

Prawdziwy kebab powinien być zrobiony z jagnięciny, a nie skrawków podłego mięsa drobiowego serwowanego w budkach od Bałtyku do Tatr. I kropka. Wypróbuj nasz przepis »

Makaron z kurczakiem po azjatycku

Robiąc "chińszczyznę" samodzielnie w domu, masz pewność, że drób to kurczak, a nie gołąb w pięciu smakach, złapany na placu i smażony na przypalonym tłuszczu. Wypróbuj nasz przepis »

O fastfoodowym jedzeniu w diecie biegacza pisaliśmy również tutaj:

RW 10/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij