Zdrowy fast food dla biegacza. 4 smaczne przepisy

Połykanie nawet setek kilometrów w miesiącu i szczypta sprintów do treningu nie są przepustką do opychania się fast foodami. Możesz pozwolić sobie na potrawy z barów szybkiej obsługi, pod warunkiem że przyrządzisz je samodzielnie w domu.

dieta biegacza, zdrowy fast food, domowy fast food fot. Rodale Images
Zrób w domu zdrowy fast food / fot. Rodale Images

Można połączyć zamiłowanie do fast foodów ze zdrowym odżywianiem. Wystarczy, że przygotujesz sobie popularne dania w domu. Przekonasz się, że są nie tylko lepsze dla Twojej formy, ale przede wszystkim smaczniejsze. 

4 popularne fast foody w domowej odsłonie

Ryba z frytkami w zdrowej wersji

Doskonała alternatywa dla popularnej fish and chips, czyli smażonej ryby z frytkami. Złota panierka, słodki łosoś i buraczki. Wypróbuj nasz przepis »

Zdrowy domowy burger z indyka

W czasach burgerowej rewolucji na restauracje, w której serwuje się solidną bułę z mięsem można trafić na każdym kroku. Tylko po co, skoro zdrowym jedzeniem można się cieszyć także w domu? Wypróbuj nasz przepis »

Domowy kebab z jagnięciny

Prawdziwy kebab powinien być zrobiony z jagnięciny, a nie skrawków podłego mięsa drobiowego serwowanego w budkach od Bałtyku do Tatr. I kropka. Wypróbuj nasz przepis »

Makaron z kurczakiem po azjatycku

Robiąc "chińszczyznę" samodzielnie w domu, masz pewność, że drób to kurczak, a nie gołąb w pięciu smakach, złapany na placu i smażony na przypalonym tłuszczu. Wypróbuj nasz przepis »

O fastfoodowym jedzeniu w diecie biegacza pisaliśmy również tutaj:

RW 10/2014

REKLAMA
}