[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Błonnik: sojusznik czy wróg biegacza?

Błonnik reguluje trawienie i ułatwia odchudzanie, ale też może powodować u biegaczy nieprzyjemne sensacje żołądkowe. Dlatego warto poznać zasady, na jakich powinien znaleźć się w Twojej diecie. Skorzystaj ze wskazówek trenerów i lekarzy.

Przejdź do artykułu
    przez mati,
    2015-04-28 08:02:38

Bez watpienia błonnik witalny daje atychmiastowe uczucie sytości, a co ważne nie ma kalorii. Polceam go wszystkim biegaczom jako super produkt dbajacy o nasze zdrowie.

przez ~Agnieszka M,
    2017-03-31 17:11:28

Jak najbardziej same zalety. Jego dobroczynne działanie objawia się m.in : regulacją pracy jelit, błonnik zapobiega zaparciom, chroni przed nowotworami jelit oraz we krwi. To ostatnie działanie na znaczenie w walce z miażdżycą. Od jakiegoś czasu przyjmuję colon slim i czuję się bardzo dobrze, mam więcej siły do życia:D i przy okazji schydłam ....a to już mój sukces :)

przez ~Agnieszka M,
    2017-03-31 17:13:35

Jak najbardziej same zalety. Jego dobroczynne działanie objawia się m.in : regulacją pracy jelit, błonnik zapobiega zaparciom, chroni przed nowotworami jelit oraz we krwi. To ostatnie działanie na znaczenie w walce z miażdżycą. Od jakiegoś czasu przyjmuję colon slim i czuję się bardzo dobrze, mam więcej siły do życia:D i przy okazji schydłam ....a to już mój sukces :)

przez Marta88,
    2017-03-31 17:20:00

Jak najbardziej same zalety. Jego dobroczynne działanie objawia się m.in : regulacją pracy jelit, błonnik zapobiega zaparciom, chroni przed nowotworami jelit oraz we krwi. To ostatnie działanie na znaczenie w walce z miażdżycą. Od jakiegoś czasu przyjmuję colon slim i czuję się bardzo dobrze, mam więcej siły do życia:D i przy okazji schudłam ....a to już mój sukces :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA