[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Energy drinki: warto je pić?

Niektóre energy drinki podobno nie tylko stawiają na nogi, ale i dodają skrzydeł. Tylko czy "energetyki" to naprawdę takie cudowne lekarstwo na zmęczenie? Czy picie napojów energetycznych może przynieść biegaczom jakieś korzyści? Poznaj opinię naszych ekspertów.

Przejdź do artykułu
    przez freedomrunner,
    2011-12-30 20:37:16

Ciekawy artykul ale ja przeczytalbym z mila checia raczej o przepisanch domowych na energy drink.Z informacja kto moze je stosowac i kiedy sa zalecane bo przeciez cukrzyk nie napije sie wody mineralnej z miodem,ale pewnie bedzie mogl napic sie co innego.Tylko co?

przez loana,
    2015-05-31 21:18:03

Ja piję na treningach tylko izo, wodę przed treningiem i po treningu

przez ~Geek,
    2017-04-27 08:26:32

Jak energetyk to tylko Black! Próbowałem pić inne ale żaden nie daje takiego kopa jak Black!

przez ~alexandra,
    2017-04-29 21:15:09

Dla mnie Black jest dobrym energetykiem. Pobudza i poprawia koncentrację, działa bardzo szybko , przydaje mi się podczas ćwiczeń, długiej podróży i w pracy. Ma bardzo fajny smak.

przez ~alexandra,
    2017-04-29 21:15:38

Dla mnie Black jest dobrym energetykiem. Pobudza i poprawia koncentrację, działa bardzo szybko , przydaje mi się podczas ćwiczeń, długiej podróży i w pracy. Ma bardzo fajny smak.

przez ~Karol,
    2019-03-04 16:20:01

Raz na jakiś czas wszystko jest dla ludzi. Powiem Wam tak, ja na eventy branżowe zamawiam często napoje reklamowe z ST Drink i najwięcej schodzi zawsze energetyków

przez ~stormovoee53,
    2019-07-01 02:15:47

Momentum opiniile medicilor Kudos! Numerous knowledge.

przez ~Mikołaj,
    2019-09-05 12:54:55

Karol Ty to masz łeb. Że tez sam na to nie wpadłem. My teraz organizujemy małe wydarzenie sportowe i właśnie czegoś takiego szukałem. ST Drink - zapamietam.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA