[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Kofeina w treningu biegacza: Wpływ kawy na formę

Masz wyrzuty sumienia po kolejnej wypitej kawie? Niepotrzebnie. Niewielka dawka kofeiny to zastrzyk energii dla nóg i umysłu, który nie wpłynie negatywnie na Twoją formę. Zobacz, jak na Twoje bieganie wpływa dawka kawy, czekolady czy Coca-Coli.

Przejdź do artykułu
    przez ~johnny bravo,
    2017-02-24 09:43:49

jak czytam o mleku boagtym w wapn i jego zbawiennym wplywie na kosci to mnie zalewa... swiat zachodni o gigantycznym problemie z osteoporozą, i maniakalnym wrecz spozyciu mleka jest dla mnie zagadka.. lobby mleczarskie ładuje reklamuy od rana do wieczora od jogurtów, przez mleko skonczywszys na pysznych mlecznych deserkach.. kurna, troche wiedza z lat 50tych w tym rozumowaniu, i chyba nieaktualna. jak piszecie o kawie- powinna byc z cukrem czy bez? czekolada.. nie piszecie jaka a poza tym w wiekszosci przeciez t...więcej

przez baloo15,
    2017-05-02 10:54:46

Myślę, że trochę kofeiny nie zaszkodzi. Jeżeli nawet nie miała by dobrego wpływu na organizm to na pewno ma na umysł, bo większość ludzi po prostu lepiej się czuje po kawie. A lepiej biegać w dobrym humorze niż być wściekłym, że niczego na co ma się ochotę nie można wypić czy zjeść. Wszystko jest dla ludzi, ale oczywiście z rozsądkiem.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij