REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Odchudzanie: małe zmiany, wielke efekty

Czy można schudnąć bez przewracania życia do góry nogami? Można! Co więcej, to jedna z najlepszych metod. Jeśli chcesz zrzucić parę kilogramów, a nie masz czasu na poważne treningi, zacznij od modyfikacji swojej codziennej rutyny. Zdziwisz się, ile kalorii zaoszczędzisz!

Przejdź do artykułu
    przez henryk,
    2014-07-18 12:31:46

Te porady są z pewnością pożyteczne. Od siebie dodam kilka uwag. Schudłem 34 kilogramy dzięki stosowaniu się do metody, którą sam opracowałem na podstawie moich doświadczeń biznesowych. Tak, biznesowych - zajmuję się m.in. metodami ciągłego doskonalenia. Zauważyłem, podejmując wiele prób na przestrzeni 3 dekad, że odchudzanie się jest nieefektywne. Powód? Za dużo ograniczeń, za mało przyjemności. Odwróciłem te proporcje, dzięki czemu uzyskałem trwały efekt: jestem lżejszy o 34 kilogramy i waga nie zwiększa się. ...więcej

przez lukasz-wasilik,
    2014-07-24 13:51:23

Cenne i baaardzo prawdziwe rady! Ja akurat podobnie jak Pan Henryk teraz biegam, ale wczesniej to bylo niemozliwe. Najpierw musialem udac sie do dietetyka zeby zrzucić moja tusze. A teraz? Teraz czuje sie lekki(moze nie jak motylek :) ) i szczesliwy! Jak sami nie dajecie rady sie zmotywowac to z czystym sumieniem moge polecic poradnie centrym odchudzania i odzywiania. A jak sami mozecie sie zmobilizowac - to chwała Wam za to! 

przez biegaczka,
    2014-08-10 21:27:48

Przydatne porady, będę musiała je zastosować. Ja stosuję w odchudzaniu porady z tej stronki: Produkty spalające tłuszcz - jedz i chudnij i powiem wam, że to bardzo pomaga w zrzucaniu wagi.

przez ~motywacja do schudniecia,
    2017-05-29 18:42:59

F68 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja kazdego dnia ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do ruszania sie, kto chce tez troche motywacji niech odwiedzi bloga: http://odchudzaniesasetka.blogspot.com

przez ~Monika,
    2017-06-14 23:22:04

Mi udało się sporo schudnąć i wyszczuplić ciało w krótkim czasie stosując tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA