Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Schudnij na dobre

Żeby stracić zbędne kilogramy oraz uniknąć efektu jojo, nie trzeba przewracać swojego życia do góry nogami. Wystarczy stosować się do pięciu opisanych niżej zasad, które sprawią, że odchudzanie nie będzie prawdziwą drogą przez mękę.

Przejdź do artykułu
    przez maniurka43,
    2015-07-07 14:21:43

Najwazniejsza zasada jaką przedstawił mi kiedyś kolega to, zastapic tłuszcz mięśniami.

przez ~fitMarcelina,
    2017-05-25 12:19:02

I12 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech sobie wpisze w google: odchudzanie przed i po by sasetka

przez Przemek89,
    2017-12-11 23:25:38

DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: www.igortreneronline.pl

przez ~sara,
    2017-12-15 19:22:30

polecam spróbować z www.igortreneronline.pl pozbyłam się zbędnych kalorii , wzmociłam się suplementacją i wyrobiłam formę nie do pobicia :)

przez ~Justin_Rose,
    2017-12-16 20:53:13

JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DZIK!!! „PAKIET DZIK” JEDYNY, ORYGINALNY, REWELACYJNY!!! "WSPANIAŁE MIĘŚNIE PRZY MINIMUM WYSIŁKU" ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK – CZYLI KOMPLEKSOWY ZESTAW KTÓRY POMAGA KAŻDEMU. NIEWAŻNE JAK WYGLĄDASZ, CZY MASZ W TEJ CHWILI 50 KILO NADWAGI CZY 50 KILO NIEDOWAGI Z TYM PAKIETEM BUDUJESZ MIĘŚNIE I SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ. PIERWSZE ZMIANY W SYLWETCE SĄ WIDOCZNE JUŻ PO KILKU DNIACH. KAŻDY PAKIET DZIK JEST DOPASOWANY INDYWIDUALNIE DO DANEJ OSOBY. ZAM...więcej

przez anfit55,
    2018-01-10 18:19:05

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

przez anfit55,
    2018-01-12 19:49:18

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

przez anfit55,
    2018-01-13 19:56:07

NOWY ROK- NOWE ŻYCIE. ZAWSZE CHCIAŁEŚ COŚ ZMIENIĆ W SWOJEJ SYLWETCE, ALE BRAKOWAŁO CI MOTYWACJI? WEJDŹ NA STRONĘ WWW.IGORTRENERONLINE.PL I SKORZYSTAJ. WAKACJE ZBLIŻAJĄ SIĘ NIEUBŁAGALNIE.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij