[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Zdrowe odżywianie. 8 zasad zbilansowanej diety

Korzystając z wiedzy długoletnich biegaczy, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw wskazówek, jak samemu wyczarować zdrowe, apetyczne i proste jedzenie, które pozwoli Ci biegać jeszcze szybciej i dalej. Oto 8 zdrowych zasad zbilansowanej, ale i smacznej diety, których warto przestrzegać przy stole.

Przejdź do artykułu
    przez ~Zosia,
    2018-07-20 14:42:39

Ja własnie wychodzę z podobnego założenia i wolę zrobić konkretne zapasy i później mieć z głowy. Np. zamawiam rożne orzechy, bakalie, mąki, oleje w sklepie Krukam i dopiero jak mi zabraknie kupuję znowu. Polecam Wam ich pastę kokosową i krem daktylowy! U mnie znajdują się w koszyku przy każdym zamówieniu ;)

przez ~Marek,
    2019-06-18 10:30:46

Proponuję ograniczyć spożycie mięsa i jego przetworów na rzecz warzyw i owoców. Od lat swoją wegetariańską dietę uzupełniam witaminami w postaci soków warzywnych wg. zaleceń terapia sokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Soki robię sam, bo w sklepie to sama chemia. Dzięki takiej diecie i aktywności fizycznej cieszę się świetnym zdrowiem i energią.

przez ~Pawcio,
    2019-08-23 10:30:29

Od siebie mogę powiedzieć, że takie "ogólne" porady mogą być bardzo niebezpieczne dla osób, które dopiero zaczynają zmieniać swoją dietę na lepsze i próbują wszystkiego. Ja wierzę, że zalecenia żywieniowe powinny być dobrane do konkretnej osoby. Ja np. jestem cukrzykiem, więc zalecenia dla mnie będą wyglądały inaczej niż dla zdrowej osoby. Koleżanka, z którą biegam ma Hashimoto i też korzysta z usług poradni Foodwise i ma zupełnie inne zalecenia. Nie można uogólniać. W Foodwise diety układają dietetycy kliniczni, można mieć pewność, że taka dieta nas nie skrzywdzi, a pomoże osiągnąć cel.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij